Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Гамаки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Гамак для Отдыха двухместный TOBAGO
5 990 грн
Гамак-крепления
899 грн
Гамак для Отдыха НЕЖНЫЙ СОН
899 грн
Гамак-стойка
8 499 грн
Гамак для Отдыха семейный BIGREST
8 490 грн
Гамак для Отдыха СИЕСТА
1 990 грн
Гамак для Отдыха
649 грн
Гамак-стойка
4 099 грн
Гамак-стойка
5 499 грн
Гамак-крепления
1 049 грн
Гамак для Отдыха ТИШЬ в ЛЕСУ
449 грн
Гамак для Отдыха двухместный TURIST
3 490 грн
Гамак для отдыха двухместный ПОКОЙ на ПРИРОДЕ
3 169 грн
Гамак для Отдыха ЛЕГКИЙ БРИЗ
949 грн
Гамак для Отдыха КОМФОРТ в ПРИРОДЕ
699 грн
Гамак для Отдыха НИРВАНА
1 149 грн
Гамак для Отдыха двухместный ЛАЗУРНЫЙ БЕРЕГ
6 790 грн
Гамак для Отдыха двухместный TONGA
4 490 грн
Гамак-стойка
4 799 грн
Гамак для Отдыха SONRISA
2 490 грн
Гамак-стойка
5 499 грн
Гамак для Отдыха семейный FLORA
4 990 грн
Гамак для Отдыха MODESTA
2 490 грн
Гамак для Отдыха на рейке ARUBA
2 490 грн
Гамак-крепления
699 грн
Гамак у подарунок для чудового відпочинку
 
Ну, все, друзі! Настав час змінювати стереотипи та робити по-справжньому несподівані подарунки. І сьогодні ми запрошуємо вас до розділу, де зібрана шикарна колекція гамак для відпочинку і це справді оригінальний та незвичайний подарунок. Зненацька, скажете ви? І будете праві!
 
Безперечні плюси гамаків
 
Отже, винахід не новий, а дістався нам як ідея з незапам'ятних часів, коли стародавні люди підвішували ложе над землею щоб захистити себе від контакту з численною фауною нашої планети. Нині нічого не змінилося і цей пункт, як і раніше, є номером один серед плюсів гамака.
Другий момент – це, звичайно, відпочинок. Гамак, що підвішений у повітрі, дає відчуття невагомості, при цьому виконує ще одну функцію. Йдеться про функцію гойдалок. Легке, заколисуюче похитування благотворно діє на людину, сприяючи розслабленню і, як наслідок, відпочинку.
Третій плюс будь-якого гамака – це універсальність та мобільність. Гамак можна перевозити із собою в машині, підвішувати у будь-якому зручному місці, де є дві опори. При цьому якщо йдеться про підвішування гамака у дворі, то можна періодично змінювати місце розташування, тим самим привносячи різноманітність у дозвілля.
 
Варіанти гамаків в інтернет магазині подарунків
 
Це наш улюблений пункт та предмет для гордості, тому що у нас підібрані десятки моделей гамаків, серед яких обов'язково знайдеться такий, що підійде саме вам.
По-перше, ціна. У нас є гамаки на будь-які фінансові можливості, починаючи від економії варіантів для повсякденного використання в походах та пікніках, закінчуючи розкішними стаціонарними виробами для відпочинку на своєму дворі.
По-друге, різні форми та матеріали. Наші гамаки призначені для різних навантажень і дозволяють відпочивати як на самоті, так і всією родиною. Само собою, то для цього необхідно подивитися такий пунктик, як вагові обмеження та підібрати відповідний.
По-третє, кольори та оформлення. Тут все на ваш смак, тож із порадами лізти не будемо. Але, як ви переконалися, у нас є з чого вибрати.
 
Кому підходить гамак?
 
Цей подарунок універсальний і не має жодних обмежень за віком, статтю чи перевагами. Немає людей, які б не отримали задоволення, відпочиваючи в гамаку, так що даруйте їх усім кому тільки захочете. Гамак – чудовий подарунок на День народження, на ювілей, для боса або для колеги по роботі. Так що там каже, поки ви оберете гамак для когось ви і самі захочете стати володарем настільки чудової речі.
Як вибрати гамак? Все просто! Подумайте, де найчастіше ви його використовуватимете? Якщо на природі в походах, краще вибирати модель, яка простіше піддається чищенню. Якщо у дворі, як стаціонарне місце для відпочинку, то можна брати дорожчі варіанти. Також зважте на вагу відпочиваючої людини або вагу кількох людей, які в ній лежатимуть. Допустиме навантаження, як правило, написане в описі до виробу, так що не врахуйте, що з собою вам захочеться взяти і кішечку і печінку.
Загалом, гамак – це круто! І ми по-доброму заздримо кожному, хто придбає гамак для себе коханого або на подарунок!
 
Мега портал подарунків Ух Ти – подарунки, які дарують настрій та відпочинок.