Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Браслети оригінальні

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Браслет шкіряний РОМУЛУС
449 грн
Браслет Женский АМРИТА
299 грн
Браслет Женский НИЛАМ
249 грн
Браслет Женский БАРИЯТ
299 грн
Кожаный Браслет ТОНКАЯ КОСИЧКА виноград
299 грн
Кожаный Браслет ЛЕНТА коньяк
249 грн
Кожаный Браслет ТОНКАЯ КОСИЧКА черный
299 грн
Браслет Жіночий РАШМІ
299 грн
Браслет Женский КАНТИ
249 грн
Браслет Женский НИМФОДОРА
299 грн
Кожаный браслет КОСИЧКА КЛУБНИКА
199 грн
Браслет Женский АМАЛА
299 грн
Браслет Жіночий НІКЕФОРОС
299 грн
Браслет ЧЕРЕП зелений
699 грн
Браслет ВІКІНГ
749 грн
Кожаный Браслет ЛЕНТА бирюза
249 грн
Браслет Жіночий СВАРКА
299 грн
Кожаный браслет КОСИЧКА КОНЬЯК
199 грн
Браслет МОЛОТ ТОРА
399 грн
Кожаный браслет КОСИЧКА ОРЕХ
199 грн
Браслет шкіряний РОСАЛІНДА
849 грн
Браслет Lindenmann ЭЛОДИЯ
1 749 грн
Браслет Женский БАСТЕТ
249 грн
Браслет Женский ФОТАЙН
299 грн
Браслет РИСЬ
799 грн
Браслет Женский ДОСИФЕЯ
299 грн
Браслет Женский ТРИФОСА
349 грн
Браслет Женский СОТИРИЯ
299 грн
Шкіряний Браслет СТРІЧКА бордовий
299 грн
Браслет Женский ОФЕЛИЯ
349 грн
Оригінальні браслети у подарунок
 
Хочете пораду від команди інтернет магазину подарунків Ух Ти? Тоді тримайте! Рекомендуємо при виборі подарунків дивитися трохи ширше. Іншими словами, даруйте навіть те, що не виглядає урочисто чи святково. Головне, щоб подарунок подобався тому, кому призначається, доповнював його, підкреслював індивідуальність або мотивував стати краще. У цьому розділі ми хочемо показати вам ідею подарунка, яку оцінять 90% користувачів. Ми горимо про оригінальні браслети на кисть руки і ми маємо чим вас здивувати.
 
Що таке оригінальні браслети
 
Браслети – вид аксесуарів, які надають образу більш доповненого вигляду. При цьому браслети настільки давно користуються популярністю як прикраса, що ними користувалися ще на зорі зародження людства. Якщо заглибитись в історію, подивитися фотографії, малюнки, то стане зрозуміло, що браслети спочатку використовувалися як захисний аксесуар, що прикриває зап'ястя. У наш час, браслети стали незмінним атрибутом для Чоловіків і Жінок, які бажають продемонструвати свою оригінальність, унікальність і почуття стилю.
 
Асортимент браслетів у магазині Ух Ти
 
Ми не станемо завалювати наші каталоги тоннами браслетів, аби здивувати вас кількістю. Ми вибрали іншу тактику та надали невелику, але дійсно стильну колекцію, яку оцінять любителі даного виду аксесуарів.
 
Наші браслети – це вироби з натуральної шкіри, приємної на дотик і які довгі роки не втрачають свого первинного вигляду. Навпаки, шкіряні браслети з роками стають навіть трохи брутальними, підкреслюючи стиль власника ще більше.
 
Отже, ми маємо браслети зі шкіри різних кольорів, що дозволяє підібрати виріб під певний стиль одягу. Також деякі моделі доповнені кулонами, що підсилюють ефект візуального сприйняття.
 
При цьому деякі з кулонів мають не просто естетичний зовнішній вигляд, а й несуть глибоке, філософське смислове навантаження. Наприклад, кулон "дерево життя". За переказами східної філософії, такий кулон притягує мудрість, дозволяє розкритися внутрішньому світу носія, вчить цінувати та пізнавати життя.
 
Кулон «Рука Будди» - енергетичний заряд виробу приваблює добро, позитив, наповнює серце власника правильною енергією та налаштовує гармонію з навколишнім світом.
 
Кулон «Сердечко» - простий, але зрозумілий елемент людини, яка закохана або якій освідчилися в коханні.
 
Тому сміливо розглядайте браслети як предмет для подарунка. При цьому зовсім не обов'язково чекати будь-якого приводу. Браслети оригінальні підходять для дарування в будь-який день, будь-якій людині, будь то дитина або дорослий.
 
Сподіваємося, наші рекомендації допомогли вам зробити вибір, ну а якщо залишилися питання то дзвоніть або пишіть нам, ми із задоволенням на них відповімо.
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти – місце, де зібрано тисячі корисних та необхідних подарунків на всі випадки життя.
 
Хороших вам покупок та чудових приводів для дарування подарунків!