Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Затискачі для грошей

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Зажим для денег с кредитницей ORIGINAL
349 грн
Затискач-гаманець для купюр 1.0 CARBON black
649 грн
Затискач-гаманець для купюр 1.0 CARBON brown
649 грн
Зажим для денег (натуральная кожа) ВАЛЮТА
699 грн
Зажим для денег ПОДКОВА
289 грн
Затискач-гаманець для купюр 1.0 CARBON blue
649 грн
Зажим для денег с кредитницей GALANT
329 грн
Затискач-гаманець для грошей 10.0 ГОРІХ
649 грн
Зажим для денег ЭЛЕГАНТ
299 грн
Зажим для денег (натуральная кожа) АЛЕКС
549 грн
Зажим для денег БЛЕСК
219 грн
Мужской подарочный набор БАРСЕЛОНА
1 799 грн
Зажим для денег ШАР
299 грн
Зажим для денег ЭЛИТ
299 грн
Зажим для денег (натуральная кожа) УЗОРЫ
599 грн
Зажим для денег КВАДРАТ
299 грн
Зажим для денег СТАЛЬ
199 грн
Мужской набор Аксессуаров САН-ФРАНЦИСКО
949 грн
Зажим для денег МЕТАЛЛ
199 грн
Зажим для денег КИНДЖАЛ
299 грн
Зажим для денег КРУГ
249 грн
Мужской набор Аксессуаров ЛАС ВЕГАС
949 грн
Зажим для денег GOLD
299 грн
Зажим для денег с кредитницей HOLDOR
329 грн
Зажим для денег (натуральная кожа) ПОЛЕСЬЕ
699 грн
Зажим для денег v.2.0. FISHER Business красный
490 грн
Зажим для денег (натуральная кожа) КАЖАН
549 грн
Мужской набор Аксессуаров ТОКИО
949 грн
Зажим-кошелек для денег 10.0 КОНЬЯК
649 грн
Зажим-кошелек для денег 10.0 ГРАФИТ
649 грн
Практичні подарунки для чоловіків до свят
 
Так, шановні, попросимо в цьому розділі нашого величезного інтернет-магазину, залишитися тільки тих, хто налаштований серйозно. Йтиметься про аксесуари, які дуже багато говорять про людину, навіть якщо сама людина мовчить з ранку до вечора. Та й що говорити, якщо при необхідності людина дістає будь-який з цих затискачів для грошей, мовчки відраховує купюри і вирішує всі питання! А тепер до справи, дозвольте представити вам атрибути успішних людей, аксесуари, що притягають прибуток і дають будь-якому власнику почуття впевненості в завтрашньому дні. Так, ми говоримо про затиски для грошей і тепер ваше життя зміниться на краще.
 
Що таке затискачі для грошей?
 
Погодьтеся, виймати з кишені зім'яті купюри ще видовище, а якщо вони при цьому починають розлітатися і вам доводиться, не впустивши корону бігти їх і збирати, то взагалі не дуже. Інша справа портмоне, де міститься все, від фото коханої людини, до грошей та банківських карток. Але портмоне куди не поклади випирає, як цегла, тим самим знижуючи бали вашому зовнішньому вигляду.
 
Але вихід є і це купівля затискачів для грошей, які дозволять і гроші тримати в порядку і носити з собою без побоювань, що відстовбурчиться кишеня. Як правило, затискачі для грошей мають мінімалістичний дизайн та функціональність. А саме дві стулки в центрі яких розташований сам затискач. Зовнішньо затискач схожий на гаманець, але при цьому має лаконічний дизайн і не займає багато місця.
 
Кому підходить такий подарунок?
 
Ну зрозуміло, що основний споживач таких аксесуарів – це чоловіки. Так що ви можете подарувати затискач начальнику на роботі, чоловікові, колезі або вибрати відповідний виріб для брата.
 
Затискач не залишає байдужим нікого, тому що кожен, хто бере його в руки, вже представляє себе важливим і солідним. Так що не соромтеся дарувати затискачі для грошей на будь-яке свято, будь то новий рік, день захисника України або на день народження.
 
Асортимент затискачів нашого інтернет магазину
 
Ну тут можна і затриматися довше, хоч ми не плануємо вас втомлювати. У нас є затискачі з грубої та м'якої шкіри, дерева та металу, із пластику та поєднання різних матеріалів. У будь-якому випадку, який би затиск вам не сподобався - це буде чудове рішення для того, щоб здивувати свого чоловіка.
 
При цьому затискачі для грошей можна дарувати підліткам, і ви станете свідком, як змінюється їхня поведінка відповідно до такого подарунка.
 
Затискачі для грошей це зручно і практично, стильно і солідно і, нарешті, дивно привабливо. Варто тільки дістати з кишені такий виріб, усередині якого міцно затиснуті купюри, що оточують зрозуміють, що перед ними шановна людина, яка розуміється на сучасних аксесуарах, що прикрашають життя.
 
Ну що, сподобався вам якийсь затискач? Телефонуйте та оформляйте замовлення, а ми біжимо упаковувати його та надсилати вам за адресою. Всі затискачі заряджені на успіх і обов'язково вплинуть на життя людини, привнісши до нього багатство та визнання.
 
Мега портал подарунків Ух Ти – розкішно жити не заборониш так не відкладайте та починайте жити!