Мова Українська Russian
 • 66
 • 77
 • 55
 • 44
 • 33
 • 11
 • 22
 • 88

Оригінальні Скретч-Карти

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Скретч-карта DISCOVERY MAP WORLD FLAGS EDITION
399 грн
Скретч-карта Украины MY MAP SUPERUKRAINE EDITION
349 грн
Скретч-карта в винтажном стиле MY MAP VINTAGE EDITION
399 грн
Скретч-карта MY LIFE POSTER Editions
499 грн
Скретч-карта DISCOVERY MAP WORLD
549 грн
Скретч-карта Детская MY FIRST Poster
449 грн
Скретч-карта ЄВРОПЕЙСКІ МАНДРИ
389 грн
Скретч-карта Морская MY MAP Discovery
599 грн
Скретч-постер My Poster FANTASTIC movies
459 грн
Скретч-постер My Poster CINEMA edition 21 century UKR/ENG
449 грн
Скретч-карта MY MAP BLACK EDITION silver
599 грн
Скретч-карта MY POSTER mini Edition
199 грн
Скретч-открытки КОНТИНЕНТЫ Map of the WORLD
229 грн
Скретч-карта MY POSTER FILM REAL Editions
499 грн
Скретч-карта Камасутра
449 грн
Скретч-карта СВІТУ англійська мова
349 грн
Скретч-карта МАРАФОН УКРАЇНЦЯ
389 грн
Скретч-карта MY ROMANTIC POSTER
499 грн
Скретч-карта MY MAP BLACK EDITION
599 грн
Скретч-карта DISCOVERY MAP Відкривай Україну!
379 грн
Скретч-карта MY MAP SPECIAL EDITION
449 грн
Скретч-постер MY Poster CINEMA edition 20 century UKR/ENG
449 грн
Скретч-карта DISCOVERY MAP EUROPE
359 грн
Скретч-карта MY MAP DRINK POSTER
299 грн
Скретч-карта МИРА русский язык
349 грн
Скретч-карта MY MAP CHOCOLATE EDITION
599 грн
Скретч-карта в античном стиле MY MAP ANTIQUE EDITION
499 грн
Скретч-карта Европы MY MAP EUROPE EDITION
350 грн
Скретч-карта Украины MY MAP UKRAINE EDITION
350 грн
Скретч-карта MY POSTER EXTREME Edition
499 грн
Оригінальна карта у подарунковому тубусі як нестандартний презент!
 
Мета будь-якого подарунка – доставити радість дорогій людині, зробити її трішки щасливішою і підкреслити особливе ставлення до неї. Ну а якщо подарунок не просто буде припадати пилом на полиці, а обов'язково знадобиться, то цінність подібного підношення буде набагато вищою.
Ми пропонуємо розглянути як подарунок, такий цікавий предмет як скретч карта. Цей виріб є щільним картонним полотном, на поверхні якого нанесений спеціальний скретч шар, під яким прихований той або інший малюнок.
 
Секрет у тому, що скретч шар легко стирається монеткою, відкриваючи кольоровий малюнок. Примітно, що як малюнок може бути карта світу або карта країни, що дозволяють відзначати країни, де побувала людина.
 
Але в асортименті нашого магазину є не лише карти, присвячені географії, а й карти гри. Наприклад, скретч карта «кама сутра» або «алкогольна карта» є захоплюючою грою для веселої компанії. Учасники стирають по черзі захисний шар і виконують те, що зображено на ділянці, що відкрилася.
Скретч карта чудово виглядає як вдома, так і в офісних приміщеннях, упаковується в спеціальний тубус і може стати чудовим подарунком людині з гарним почуттям гумор
Подарунки – дивовижний спосіб підняти настрій, показати людині, наскільки вона важлива і взагалі привід зробити чиєсь життя яскравішим. Але можна піти далі, і подумати не тільки в моментального настрою, а про тривалі емоції, які виникатимуть у людини довгий час. Ми говоримо про подарунки, які підніматимуть настрій тижнями або місяцями і це оригінальні скретчі картки в подарунковому тубусі.
 
Що таке скретч карта?
 
Якщо сказати коротко, то це спеціальне полотно із зображенням, яке покрите скретч шаром. Верхній шар легко піддається зняттю за допомогою монетки або нігтя, під яким виявиться ділянка загальної картини карти. У результаті, день за днем ​​або тиждень за тижнем, відкриватиметься вся картина повністю, перетворюючи настінну скретч карту на привабливий предмет декору.
 
Варіанти скретч карт
 
У каталогах інтернет магазину подарунків Ух Ти, представлено дійсно безліч скретч карт, кожна з яких підійде певній категорії людей. Наприклад, візьмемо туристів та мандрівників. Само собою, якщо ви подаруєте скрет карту з усіма країнами, то захоплення буде забезпечене. Тепер затятий мандрівник зможе прати ту ділянку, де побував, поступово відкриваючи всю карту і візуально відзначаючи, де ще не був.
Це може бути мапа світу, або мапа певного континенту. При цьому на карті відкриються не просто країни, річки, гори, столиці, але є можливість відкрити якесь побажання для туриста.
 
У нас є карти всього світу, або просто карта Європи, або навіть окремої країни і власник зможе відзначати аж до пляжів та ресторанів, де вже побував, так що вперед, вивчати асортимент!
Крім карт з географічним ухилом, у нас також є скретч карти з гумором, які ідеально підійдуть у подарунок для людей з гарним почуттям гумору. Наприклад, кама сутра. Це скретч карта відкриє картинку, яку потрібно виконати учаснику. Ефект несподіванки забезпечений, тому що ніхто не знає, що його чекає під шаром. У результаті вибух регота від усіх учасників та заряд настрою гарантовано.
 
Кому підходить такий подарунок?
 
Скретч карта підходить як подарунок будь-якої вікової категорії. Тим більше, що для кожної групи людей або їх переваг ви знайдете саме ту карту, яка підходить йому. Діти зможуть в ігровій формі вивчити карту світу, країну, континенти, міста, дорослі відзначать місця, де побували або хочуть побувати, закохані оцінять карти з гумором типу кама-сутри.
Подарунок ідеальний для хлопця, колеги по роботі, для друга або для веселої компанії. І найголовніше, що після того, як ви зітрете весь скретч шар, карта стане чудовою прикрасою стінового простору, оскільки намальована якісно та дуже деталізовано.
 
Сподіваємось вам сподобалася ця ідея, ну а якщо виникли питання, то телефонуйте, ми на зв'язку!
 
Інтернет магазин оригінальних подарунків Ух Ти!