Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Шахи колекційні

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Шахматные фигуры CHINESE MONGOLIA (medium size)
6 699 грн
Шахматы ГЕРКУЛЕС в деревяном футляре
6 599 грн
Шахматы Эксклюзивные из ЛАЗУРИТА
90 000 грн
Шахматные фигуры CLASSICA (medium size)
6 790 грн
Шахматные фигуры БИТВА при БОРОДИНО (medium size)
6 690 грн
Шахматное поле Бокс LA LOTTA red
3 990 грн
Шахматы ДИСКОБОЛ
19 990 грн
Шахматные фигуры к БОЛЬШИМ КЛАССИЧЕСКИМ ШАХМАТАМ
10 490 грн
Шахматное поле Бокс LA LOTTA brown
2 790 грн
Шахматы ГРЕКО-РИМСКИЕ в деревяном футляре
8 649 грн
Шахматное поле Бокс CARTA D`EPOCA
2 790 грн
Шахматные фигуры CLASSICA (Small size)
3 590 грн
Шахматы Эксклюзивные из РОДОНИТА
90 000 грн
Шахи НА ТРЬОХ
2 449 грн
Шахматные фигуры ДИНАМО-ШАХТЕР
4 190 грн
Шахматы авторские КОЗАКИ ПОЛЯКИ
220 000 грн
Шахи ВІЗАНТІЯ в дерев`яному футлярі
2 900 грн
Шахматы МУШКЕТЕРЫ в деревяном футляре
8 699 грн
Шахматы ТИТАНЫ в деревяном футляре
6 799 грн
Шахматы РИМЛЯНЕ в деревяном футляре
8 699 грн
Шахматы СПАРТА в деревяном футляре
5 199 грн
Шахматы Эксклюзивные из МАЛАХИТА
100 000 грн
Шахматные фигуры РЫЦАРСКИЙ ТУРНИР (big size)
10 490 грн
Шахматные фигуры РИМЛЯНЕ и ЕГИПТЯНЕ (Extra size)
20 900 грн
Шахматное поле Бокс-Стол OPPOSIZIONE
29 000 грн
Шахматы МИНОЙСКИЙ ВОИН в деревяном футляре
6 599 грн
Шахматы АРХАИЧНЫЙ ПЕРИОД в деревяном футляре
9 690 грн
Шахматы авторские УКРАЇНЦІ ЕВРЕЇ
440 000 грн
Шахматы ДОРОЖНЫЕ в кожаном футляре
1 449 грн
Шахматные фигуры БИТВА при ВАТЕРЛОО (medium size)
6 690 грн
Колекційні та ексклюзивні презенти
 
Подарунки поділяються на багато категорій. Одні прикрашають будинки, інші потрібні в побуті, а треті можуть бути предметом захоплення, колекціонування або хобі. Всі вони відрізняються ціною та смисловим наповненням, підходять то одній, то іншій категорії людей, віку чи соціальному статусу. Але є подарунки, які сміливо можна дарувати дитині та дорослому, колезі по роботі чи Директору, з приводу і без це шахи.
 
Шахи – популярна класика за всіх часів!
 
Маючи багатовікову історію, шахи не тільки не втратили своєї популярності, але навіть набувають все більше шанувальників по всьому світу. Ця гра доступна кожному, починаючи з раннього віку і вражає своїми безмежними можливостями. Кожна партія є унікальною, а час, проведений за грою в шахи, пролітає непомітно.
Мега портал подарунків Ух Ти пропонуєш великий вибір шахів і якщо ви хочете замовити подарунки для друга або купити подарунки для начальника, то краще варіанта, ніж ця колекційна настільна гра, складно відшукати
 
У нас є стаціонарні шахи з дорогоцінних порід деревини, які можна встановити навіть як прикраси в кабінеті чи будинку. Набори на магнітних дошках, завдяки яким можна грати на природі, а гра не перерветься навіть у поїзді, що розгойдується. Замовити подарунки VIP, якими є шахи можна з доставкою в будь-який куточок країни, і ця турбота також належить до наших сервісних послуг.
 
Сучасний асортимент подарунків дозволяє задовольнити найвибагливіші смаки і підібрати дійсно все, що завгодно для вікової категорії статі та уподобань. Але буває так, що хочеться подарувати щось незвичайне, щось оригінальне, дороге та розкішне, щоб людина зрозуміла, наскільки ви занурилися у вибір подарунка. Так що якщо ви шукали VIP подарунки, то ласкаво просимо до розділу з колекційними шахами, що виконують не тільки естетичну роль, а й дозволяють грати дійсно «красиво».
 
Шахи – гра на всі часи
 
Шахи одна з тих ігор, історія яких сягає корінням на тисячоліття, але не втратили свою актуальність і до цього дня. Мало того, шахи як хобі та вид спорту лише набирають обертів, знаходячи все більше шанувальників у всьому світі.
 
Але повернемося до наших шахів, представлених в інтернет-магазині подарунків Ух Ти.
 
Зверніть увагу на зовнішній вигляд на оформлення, матеріал виготовлення та різноманітність у формах.
Матеріал. Фігурки та дошки виготовлені з різних матеріалів, серед яких ви знайдете дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння та метали. Лазурит, онікс, натуральне дерево, мідь, олово та інші матеріали, що піддаються формуванню.
 
Зовнішній вигляд. Якщо ви придивитеся, то побачите не лише фігурки у класичному виконанні, але й фігурки, форма яких була взята з історичних літописів. Ми говоримо про фігурки середньовічних воїнів в одязі та латах, які використовували в ті часи. Деталізація вас здивує, як і той факт, що вони зроблені вручну.
Форма. Цей параметр трохи доповнює попередній і ми маємо на увазі форму дощок. Це дошки на маленьких ніжках, на ніжках-стійках, з різьбленням та класичні прямокутні дошки, складні та стаціонарні поля.
 
Також деякі з шахів оснащені магнітами, що дозволяє грати без побоювань випадкового перекидання фігурок. Хоча ми впевнені, що у вас всі записані ходи, але запропонувати зобов'язані.
 
Кому підходять шахи у подарунок?
 
Наша відповідь однозначна – усім без винятку! І навіть тим, хто зовсім не вміє грати у шахи! І вся справа в тому, що в цьому випадку шахи будуть відігравати декоративну роль предмета інтер'єрного простору, привносячи до нього солідність та стиль.
 
А тим, хто вміє грати в шахи і цінує по-справжньому круті речі, то наші шахи можуть стати пам'ятним подарунком з розряду елітних дарів. Повірте, коли людина розпакує цей подарунок і побачить що там, межі його захоплення не буде, а ви назавжди станете тією особистістю, яка розуміється на крутих подарунках!
Отже, хочете справді здивувати дорогу людину? То думаємо наша ідея вам дуже сподобається, так що залишилося вибрати тільки один з численних варіантів, а ми допоможемо вам у цьому.