Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Турки та кавомолки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Медная турка ручной работы БАГАТЕЛЬ золото
1 299 грн
Турка медная БЛЮЗ
749 грн
Медная турка ручной работы АРАРАТ
1 599 грн
Медная турка ВЕСНА
499 грн
Медная турка КРЫЛАТЫЙ ЛЕВ
449 грн
Медная турка ручной работы 'Красное море'
1 599 грн
Медная турка ПЕРСИДСКИЙ БАРС
399 грн
Медная турка ДЖАЗ ОРНАМЕНТ
549 грн
Медная турка ручной работы 'Увлекательный день'
1 599 грн
Медная турка ВОСТОЧНАЯ КРАСАВИЦА
749 грн
Кофеварка гейзерная KAMILLE
349 грн
Медная турка ВИНОГРАДНАЯ ЛОЗА
599 грн
Кофеварка гейзерная GAT NERISSIMO
1 299 грн
Медная турка ПЕРСИДСКИЙ ЦВЕТОК
449 грн
Медная турка ручной работы МАККА
749 грн
Кофеварка гейзерная CON BRIO
699 грн
Медная турка ручной работы ИЕРУСАЛИМ
1 599 грн
Медная турка ручной работы 'Запах прибыли'
1 599 грн
Медная турка ручной работы 'Весенняя'
1 599 грн
Медная турка ДЖАЗ большая
649 грн
Кофемолка ручная ЦИЛИНДР
999 грн
Медная турка ручной работы 'Танец дракона'
1 599 грн
Медная турка ручной работы ЖАР ПТИЦА
1 599 грн
Кофемолка ручная СФЕРА
999 грн
Кофеварка гейзерная GAT BELLA
949 грн
Медная турка ручной работы МОНАХ УДАЧИ
1 599 грн
Медная турка ДЖАЗ средняя
599 грн
Кофеварка гейзерная DELIZIA GAT
899 грн
Кофеварка гейзерная PEDRINI ESTIVE
1 099 грн
Турка медная ЕГИПЕТ
749 грн
Оригінальні Турки, Джезви у подарунок
 
Ну, ласкаво просимо до розділу атрибутів одного з найпопулярніших напоїв у світі. Напій, який змушує прокидатися всіх людей на планеті земля і завдяки якому можна відпочити прямо посеред робочих буднів. Звичайно ж мова йде про каву, а атрибути, про які зайшла мова на самому початку, це, звичайно ж, кавоварки, кавомолки і турки, які можуть стати одним з найкращих подарунків.
 
Асортимент інтернет магазину подарунків Ух Ти
 
Отже, ми маємо найширший вибір товарів, які допоможуть не лише приготувати каву, а й здійснити цей процес із самого початку. Іншими словами, ви можете помолоти зерна на наших кавомолках, зварити каву в турках або скористатися кавоварками.
Ми намагаємося надавати лише елітні товари, а це означає, що якщо йдеться про турка, то це обов'язково буде мідний виріб. Мідь використовують із кількох причин. По-перше, чудова теплопровідність. По-друге, можливість надання мідної поверхні певної форми (написи, малюнки, формування). По-третє, мідь не втрачає своїх якостей навіть через десятиліття, а навпаки, з роками набуває нових відтінків, що надають її поверхні автентичної старовини.
Тепер про кавомолки. Ми прихильники дотримання ритуалу від початку до кінця. Саме тому і вважаємо, що кавомолка на подарунок має бути саме ручною. Ви самостійно контролюєте натиск, фракцію помелу і буквально закохуєтесь в каву, яка ось-ось перетвориться на гарячий напій. Запрошуючи друзів на чашку кави, ви можете сміливо заявляти, що ваша кава саме ручної роботи. Крім цього, ви мелете стільки кави, скільки потрібно на один раз. А це означає, що свіжість меленої кави завжди буде на висоті.
 
Тепер щодо кавоварок. Як ви помітили, ми не прихильники електричних приладів, а навпаки, намагаємося прищепити кавоманам мистецтво правильної кави. Для цього ми і приготували кавоварки, біля яких доведеться почаклувати, хоча в принципі вони все роблять самостійно. У нас широкий асортимент гейзерних кавоварок, завдяки яким зі свіжої змеленої кави вдається «вичавити» максимум смаку та аромату.
 
Кому підійде такий подарунок як кавоварки, кавомолки чи турки?
 
Даний вид подарунка навряд чи розрахований на дітей, так як і кава ще не дозволена, та й зрозуміти напій вони зможуть лише трохи пізніше. Це означає, що аудиторія кавових атрибутів – це люди віком від 16 років. Верхньої планки немає. Подарунок чудово підходить на будь-яке свято чи то на День народження, чи то Новий рік. І само собою здатний порадувати як колегу по роботі, так і кохану людину.
При цьому категорія подарунків настільки хороша, що по суті людина, якій ви готуєте сюрприз, зовсім не повинна бути кавоманом. Насправді кавомолки та турки можуть стати чудовим декором для інтер'єру внутрішнього простору. Ну а якщо винуватець урочистостей, все-таки любить каву, то його подяка буде відображена на його обличчі.
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти – ми продаємо не лише настрій, а й бадьорість!