Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Годинник наручний

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Часы наручные UNIVERSE Black
1 499 грн
Наручные часы Life is MUSIC
699 грн
Часы наручные Must Have МАТЕМАТИКА
1 200 грн
Наручний годинник EXCLUSIVO Spring
849 грн
Наручные часы КОТИКИ
699 грн
Часы наручные UNIVERSE Bronse
1 499 грн
Античасы ВОЗВРАЩЕНИЕ
990 грн
Наручные часы ПРОСТРАНСТВО
699 грн
Часы наручные Must Have ЕНОТ
1 200 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Компас
699 грн
Часы наручные Must Have ПЛАНЕТЫ
1 200 грн
Наручний годинник EXCLUSIVO Абстракція Метелик
849 грн
Часы наручные Must Have FOLLOW YOUR DREAMS
1 200 грн
Наручные часы с БРЕНДИРОВАНИЕМ
1 200 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Велосипеды
699 грн
Наручные часы NOW
699 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Листья в Узоре
699 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Влюбленные птицы
699 грн
Античасы КЛАССИКА
990 грн
Часы наручные UNIVERSE Gold
1 499 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Скрипка
699 грн
Наручные часы МАКИ
699 грн
Наручные часы МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ
699 грн
Часы наручные Must Have АСТРА
1 200 грн
Наручные часы I am late WHITE
699 грн
Часы наручные Must Have СОВЫ
1 200 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Цветы вышиванки
699 грн
Наручные часы EXCLUSIVO Музыка вне Времени
849 грн
Часы наручные ЭКСКЛЮЗИВ Jack Daniels
699 грн
Наручные часы EXCLUSIVO Ловец Снов
849 грн
Хронометри в оригінальному виконанні як незвичайний презент
 
Можна нескінченно змінювати стилі одягу, фасони та кольори, але без якісних аксесуарів все одно образ буде неповним. Але варто додати до одягу запонки, прикрасити кишеню хусткою, пов'язати краватку або прикріпити гарну брошку і все зміниться з рядового до образу з ефектом «Вау!». Але ми не згадали ще один вид аксесуарів, який здатний перетворити та доповнити будь-який стиль. І мова йде про таке доповнення як наручний годинник і це найкраще, що ви можете зробити в подарунок!
 
Про що говорять годинник на руці?
 
За статистикою, при знайомстві з новою людиною або під час укладання ділових відносин, партнера оцінюють за кількома критеріями. 20% - це, поза сумнівом, одяг. 20% - це охайність людини загалом. 10% - його вміння доносити думку та ідею. І аж 50% займають саме оцінка аксесуарів. Звичайно ж, ці цифри ми взяли з голови, але чи можливо в цьому щось є?
 
Саме аксесуари кажуть, що перед вами особистість, яка не тільки одягла костюм, а й подбала про дрібниці під час створення образу. Це означає, що перед вами самодостатня особистість, яка приділяє увагу всій «картині», а не лише основним моментам.
 
Ну звичайно ж, годинник годиною різниця і підібравши невірний аксесуар, можна навпаки зіпсувати перше враження. Але це не загрожує тим, хто вибрав годинник у подарунок хлопцю на порталі подарунків Ух Ти.
 
Годинник – подарунок зі статусом!
 
А тепер детальніше про годинник, представлений у наших каталогах. Ми приділяємо увагу не лише якісним механізмам, які чітко відраховуватимуть час, а й зовнішньому вигляду годинника. Саме оформлення годинника, їх стиль, колір і оригінальність, мають ту саму магію привабливості.
 
Кожен циферблат має свій стиль, свою чарівність, свій шарм та найкраще підкреслює внутрішній світ власника. Так що перед тим як вибрати годинник на подарунок подбайте про те, щоб їхнє зовнішнє оформлення відповідало характеру того, кому вони призначені.
 
Циферблат космос чудово підійде людині, чий внутрішній світ багатий на думки про всесвіт, про вічне, про нескінченність. Годинник з маками та полем залитим сонцем – чудовий подарунок для витонченої натури, що цінує кожну прожиту мить. Ваш хлопець справжній українець та патріот? Само собою даруйте йому годинник із орнаментом-вишивкою або з національним гербом.
 
Ви будете здивовані асортиментом годинника, в нашому каталозі і ми впевнені, що вам захочеться купити ще одну модель, а потім ще одну, а потім, звичайно ж, ще одну. Ну, то чому не зробити це гарною традицією? Годинник підходить будь-якій віковій групі, незалежно від переваг і статусу власника. Годинник завжди буде актуальним, навіть якщо це десятий годинник, адже це означає, що можна змінювати його залежно від кольору одягу, настрою та приводу.
 
Загалом що ще додати? Годинник – один із небагатьох подарунків, який на 100% викликає ефект «Вау!». Так що додавайте сторінку в закладки і як тільки вас запросять на свято, ви знатимете, що робити.
 
Ух Ти - інтернет магазин з подарунками, які дійсно вражають.