Мова Українська Russian
 • 66
 • 77
 • 55
 • 44
 • 33
 • 11
 • 22
 • 88

Карти Світу та Глобуси

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Скретч-карта Морская MY MAP Discovery
599 грн
Глобус Пазл Philippi Extravaganza 12 см. хром
6 760 грн
Скретч-карта DISCOVERY MAP WORLD
549 грн
Карта Світу на стіну МАРКО ПОЛО
2 990 грн
Глобус Пазл Philippi Extravaganza 7,5 см. хром
3 120 грн
Пивная Карта УКРАИНЫ mint настольная
749 грн
Пивная Карта МИРА настенная
1 990 грн
Скретч-карта DISCOVERY MAP WORLD FLAGS EDITION
399 грн
Карта Світу на стіну ГЕНРІ ГУДЗОН
2 990 грн
Пивная Карта МИРА chokolate настольная
949 грн
Карта Світу на стіну ХРИСТОФОР КОЛУМБ з LED підсвічуванням
7 900 грн
Карта Світу декоративна COMPASS
1 590 грн
Глобус ДЖОРДЖ ВАНКУВЕР
10 490 грн
Скретч-карта СВІТУ англійська мова
349 грн
Глобус ФРЭНСИС ДРЕЙК
6 490 грн
Скретч-карта MY MAP BLACK EDITION
599 грн
Карта Світу декоративна VECTOR
1 790 грн
Глобус РУАЛЬ АМУНДСЕН
799 грн
Пивная Карта ЕВРОПА night настольная
749 грн
Глобус АЛЕКСАНДР фон ГУМБОЛЬТ
4 390 грн
Скретч-карта MY MAP CHOCOLATE EDITION
599 грн
Пивная Карта УКРАИНЫ big настольная
899 грн
Глобус ВИТУС БЕРИНГ с подсветкой
1 349 грн
Глобус ДАВИД ЛИВИНГСТОН
579 грн
Глобус НИКОЛАЙ МИКЛУХО-МАКЛАЙ
579 грн
Карта Світу на стіну ФЕРНАН МАГЕЛЛАН
3 990 грн
Глобус РОБЕРТ СКОТТ
5 490 грн
Карта Світу декоративна PLANET
890 грн
Пивная Карта ЕВРОПА настольная
669 грн
Настольный набор ГЛОБУС
1 490 грн
Настінну дерев'яну карту світу підібрати на свято
 
Отже, друзі! Якщо умовно розділити подарунки на підвиди, то це будуть подарунки, які потрібні у повсякденному житті та сувеніри, що викликають незвичайні емоції та захоплюють дух. Якраз про другий варіант ми і хотіли б вам розповісти і з гордістю представляємо солідні, оригінальні, можна сказати унікальні презенти під назвою карти світу та глобуси!
 
Трохи про глобуси та карти світу
 
Спочатку карти і глобуси із зображенням поверхні нашої планети використовували картографи або встановлювали як наочний предмет на уроках географії. Це дійсно допомагало отримати уявлення про розташування континентів, океанів, річок та озер. Мало того, побачивши макета планети в серці з'являлося якесь благоговіння перед тим, що ось десь там живемо ми, метушимося, а сама планета крутиться в космосі, якому немає краю.
 
Тут мимоволі задумаєшся про сенс буття та свою значущість на планеті, а дрібні побутові проблеми здаються вже не такими вже й важливими.
 
Поступово карти світу та глобуси стали з'являється у будинках та квартирах, у кабінетах та офісах. Тепер це стало навіть трендом, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єрний простір, покращуючи, доповнюючи і роблячи соліднішим.
 
Тільки уявіть: ви на переговорах, заходьте до кабінету, а там над столом висить на всю стіну мапа світу. Мимоволі замислишся про амбіції майбутнього партнера, а думки настрояться на масштабніший лад.
 
Кому можна дарувати карти світу та глобуси
 
Ця категорія підношення не має чіткого вікового розмежування. Для дітей це наочний макет планети. Для дорослого – це предмет інтер'єру, дивлячись який у голові народжуються філософські думки. Так що такий подарунок можна сміливо дарувати керівнику, коханому татові, хлопцеві, другові, братові, подрузі та взагалі будь-якій людині.
 
Асортимент карт та глобусів у магазині Ух Ти
 
А тепер увага, якщо все ще уявляєте, що глобуси бувають лише картонні, як у вашому кабінеті географії у школі, то сміємо вас запевнити, це не так. І доказ того, – наш асортимент. Настільні глобуси з годинником та ручками, гігантські карти на всю стіну, глобуси середнього розміру з пазлів, а також глобуси з підсвічуванням.
 
Деякі з настінних карт світу теж з підсвічуванням, що дозволить надати приміщенню приємної напівтемряви, в якій чіткими лініями світиться світові континенти.
 
У нас є настільний глобус з фоторамками, а також глобуси з оригінальними підставками, які можна використовувати як прес-пап'є.
 
Настінні карти світу випускаються у різних розмірах, що дозволяє підібрати ідеальний варіант залежно від розміру кімнати офісу чи кабінету.
 
Якщо підвести підсумок, то карти світу та глобуси, подані в подарунок – це як кохання з першого погляду. Той, кому ви зробите такий презент, щиро захопиться, адже це дійсно, по-справжньому назавжди і безповоротно круто!
 
Ви все ще думаєте? Не варто. Просто беріть і даруйте, і ви самі переконаєтесь, що з цього моменту ви в очах винуватця урочистості виросли як особистість!
 
Мега портал подарунків Ух Ти – поради на всі випадки життя!