Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Дитячий посуд

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Детская посуда из Бамбука ЛЬВЕНОК
349 грн
Детская посуда из Бамбука СЛОНЕНОК
349 грн
Детская посуда из Бамбука МИШКА
349 грн
Детская посуда из Бамбука МАШИНКА
449 грн
Детская посуда из Бамбука УМКА
349 грн
Детская посуда из Бамбука АКУЛА
349 грн
Детская посуда из Бамбука ФЛАМИНГО
349 грн
Детская посуда из Бамбука СОВА
349 грн
Детская посуда из Бамбука СОБАЧКА
349 грн
Детская посуда из Бамбука ЛЯГУШЕНОК
349 грн
Детская посуда из Бамбука САМОЛЕТ
449 грн
Детская посуда из Бамбука ПИНГВИНЧИК
349 грн
Детская посуда из Бамбука ТИГРУЛЯ
349 грн
Детская посуда из Бамбука ПАРАВОЗИК
449 грн
Детская посуда из Бамбука ЛОШАДКА
449 грн
Детская посуда из Бамбука КИТ
449 грн
Детская посуда из Бамбука ТИГРЕНОК
349 грн
Детская посуда из Бамбука МИШАНЯ
349 грн
Еко вироби для дітей з бамбука
 
Індивідуальність прищеплюється з дитинства, прикладом батьків, з оформлення дитячої кімнати і, звичайно, навколишніх предметів побуту. Одними з таких предметів, що використовуються найчастіше, є посуд, з якого дитина їсть кілька разів на день. І якщо ви вважаєте, що посуд для годування дітей – це не важливо, то зверніть увагу на посуд, виготовлений з бамбука, і ваша думка однозначно зміниться.
 
Що таке посуд із бамбука?
 
Посуд з бамбука для діток – це зручне побутове начиння для прийому їжі, що має стильний дизайн, оригінальне оформлення та головне, виготовлене з чистих матеріалів. Виробник з любов'ю підійшов до процесу створення такого посуду і постарався зробити так, щоб дитина отримувала задоволення не лише від їжі, а й від зовнішнього вигляду виробів. Набори посуду виконані у вигляді кумедних звірят, при цьому без втрати функціональності та зручності.
 
Переваги посуду з бамбука
 
· Екологічність. Посуд виготовлений із природного матеріалу (волокна бамбука).
 
· Безпека. Вироби не б'ються від необережного падіння або механічного удару, що унеможливлює травму.
 
· Практичність. Посуд легко піддається чищенню в посудомийних машинах і не деформується від розігріву в мікрохвильових печах.
 
· Дизайн. Бамбуковий посуд для дітей має форму іграшок, що допомагає поєднати процес їди з грою.
 
Купити дитячий посуд з бамбука – це означає проявити турботу та справжнє батьківське кохання. У дитини, яка користується якісними предметами побуту, розвивається правильне відчуття смаку та стилю. До того ж, індивідуальні предмети побуту – це ще й гігієнічно.
 
Посуд можна використовувати під час повсякденного годування, брати із собою на пікнік або на вулицю під час прогулянки. Набори компактно складаються, дозволяючи «сервірувати стіл» у будь-якому місці, де б дитина не захотіла їсти.
 
Дитячий посуд для дітей
 
Хочете щоб процес годування дитини став для вас легшим, а для малюка цікавішим? Тоді радимо купити дитячий посуд з бамбука, що має оригінальний і привабливий зовнішній вигляд. Посуд для кухні практичний, компактно складається і може бути застосований не тільки під час повсякденного годування, але і для пікніків на природі.
 
Що таке посуд з бамбука
 
Бамбуковий посуд для дітей - це вироби для їди, виготовлені з волокон бамбука. Використання цього матеріалу, дозволило зробити вироби які мають невелику вагу, підвищену міцність, а головне, екологічність.
 
Переваги посуду з бамбука
 
- дизайн. Посуд має незвичайне оформлення у вигляді кумедних звіряток, що полегшує процес годування, перетворюючи його на своєрідну гру.
 
- Безпека. Бамбук відноситься до природних, екологічно чистих матеріалів.
 
- Надійність. Посуд з бамбука не биться від випадкового падіння, не втрачає свого зовнішнього вигляду і може бути використаний як у посудомийній машині, так і в мікрохвильовій печі.
 
Виробникові вдалося домогтися чудового поєднання, поєднавши посуд для годування дітей з оригінальним оформленням та практичністю.
 
Посуд з бамбука для дітей - це стильне, яскраве та яскраве придбання, яке обов'язково сподобається вашому малюкові, а для люблячих батьків стане ще однією практичною покупкою.