Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Хлопця

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Часы деревянные настенные ЦВЕТОЧНЫЙ УЗОР
449 грн
Зажигалка MYON Bahamas для трубки
899 грн
Шоколад прикольный Фигурный РУЛЬ
249 грн
Статуэтка  ХЕРУВИМ с ТРУБОЙ
1 990 грн
Медная турка ручной работы ЖАР ПТИЦА
1 599 грн
Коллекционная книга Искусство войны. Сунь-цзы
6 300 грн
Щоденник шкіряний УКРАЇНА (М2)
3 900 грн
Парасолька тростина BLUNT Executive grafit
3 550 грн
Виниловые часы ЗВЕЗДНЫЕ ВОЙНЫ
399 грн
Оригинальный степлер ПРИЩЕПКА
449 грн
Шахматы ГРЕКО-РИМСКИЕ в деревяном футляре
8 649 грн
Набір мила ручної роботи 12 з ПЛЮСОМ
229 грн
Запонки WOOD STYLE
299 грн
Мужской набор Аксессуаров КЁЛЬН
1 599 грн
Фоторамка Весільна СЕРДЕЧКО
499 грн
Авторская чашка РАКАМ ЗДЕСЬ не МЕСТО
99 грн
Кованная ключница ОГРАДА
8 900 грн
Открытка ВПЕРЕД ДО МЕТИ
15 грн
Зажим для галстука САКСОФОН
449 грн
Картина-часы СВАДЕБНАЯ
499 грн
Духи с феромонами для Мужчин Allure & More VERT
469 грн
Сахарница САКУРА
799 грн
Пивная Карта УКРАИНЫ white настольная
749 грн
Авторская чашка SCARRY PANDA
99 грн
Зажим для галстука ОЧКИ Черные
349 грн
Статуэтка техно-арт CHOPPER. Custom
899 грн
Механический 3D Пазл МИКРОСКОП
1 599 грн
Механический 3D Пазл КАРУСЕЛЬ S
449 грн
Нож складной 11 в 1 МЕРКУРИЙ
249 грн
Мило ручної роботи в наборі МАРТІНІ. З новим роком
169 грн
Оригінальний подарунок Хлопцю
 
Ну, що, дівчата, готові зробити своєму хлопцеві приємно? Зробити так, щоб вона «охала» від захоплення, і «ахала» від насолоди? Подарувати йому незабутні миті, які він запам'ятає надовго? Тоді ласкаво просимо в наш інтернет магазин, де ви зможете вибрати і купити оригінальний, креативний подарунок, що запам'ятовується для молодої людини!
 
З чого розпочати пошук подарунку
 
Давайте ми вас зорієнтуємо. Перед вами інтернет магазин Ух Ти з величезним, не побоїмося цього слова, асортиментом. У нас є все, для дітей та бабусь, для підлітків та начальників, для мам та прабабусь і, само собою, у такій різноманітності не дивно загубитися.
 
Щоб цього не сталося, ми розподілили всі подарунки за категоріями, які, на нашу думку, ідеально підходять для того чи іншого випадку. Чи потрібні подарунки на новий рік? Ось вам вкладка будь ласка. Шукайте подарунок на день народження? Натисніть відповідний розділ.
 
Так само ми вчинили з подарунками для хлопця, щоб милим дівчатам було легше шукати те, що підійде їхньому обранцю.
 
Каталог подарунків хлопцеві
 
То що ж у нас є такого, що могло б сподобатися вашому хлопцеві? Ми тільки мимохіть згадаємо, що тут є все від настільних ігор та мультитулів, до оригінальних головоломок та музичних колонок.
 
Чим далі ви заглиблюватиметеся в наш «віртуальний склад», тим більше товарів перед вами розкриється. Вам трапляться затискачі для грошей, предмети декору, гаманці з натуральної шкіри та прикольні статуетки.
 
Як вибрати подарунок молодій людині
 
Ну хто як не ви, дівчата, найкраще знаєте свого хлопця! Напевно, у нього є хобі, захоплення, професійний рід діяльності яким він пишається або просто якісь особливості характеру. На підставі цього можна приступати до пошуку презенту, тому що подарунок повинен бути не тільки просто подарунком, але і обов'язково повинен підкреслити переваги вашого хлопця.
 
Хлопець рибалка? Подаруйте статуетку рибалки. Хлопець творча особистість? Тоді картина, намальована олією відомим художником – ваш вибір. Хлопець любить настільні ігри? Ось вам шахи, нарди та шашки, виготовлені вручну. Ми так можемо продовжувати до нескінченності, тому якщо у вас труднощі з вибором, то телефонуйте, ми допоможемо. Ви повідомляєте привід, особливості вашого хлопця та зразкову суму грошей, а ми вам пораду, рекомендацію та допомогу.
 
Одне ми гарантуємо точно: всі подарунки проходять спеціальний відсів, перш ніж потрапити до наших каталогів. Саме тому ви можете переконатися в тому, що все виготовлено стильно, має певний сенс, а дар будь-якого з подарунків викликає щирі і непідробні емоції радості.
 
Ми працюємо давно і наполегливо та невпинно розвиваємо галузь подарунка, підвищуючи планку якості і при цьому намагаємося утримувати планку доступності.
 
Ну що, дівчата, вистачить читати цей матеріал, ви вже зрозуміли, що ми класні хлопці. Пора вирушати за покупками, а ми вам допоможемо
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти – ваш хлопець буде задоволений!