Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Вази та підставки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Ваза МАЭСТРО
1 699 грн
Ваза подвесная ПИРАМИДА
199 грн
Ваза-кашпо СУМОЧКА с КОЛИБРИ
1 099 грн
Ваза ПЛАТЬЕ
1 459 грн
Ваза МЕЛОДИЯ
2 190 грн
Ваза ГЕЙША
1 849 грн
Ваза ЗАТМЕНИЕ
799 грн
Ваза БАБОЧКИ
990 грн
Светящиеся цветы ОРХИДЕИ Белые большие
2 099 грн
Ваза ЛИЛИИ
2 579 грн
Ваза МАГНОЛИЯ
2 249 грн
Ваза для одного цветка ПАРОЧКА КОШЕЧЕК
1 199 грн
Ваза ПИОН
1 149 грн
Ваза АБСТРАКЦИЯ
1 649 грн
Светящиеся цветы БУКЕТ БЕЛЫХ РОЗ 5 шт.
1 699 грн
Светящиеся цветы ОРХИДЕЯ Красная средняя
1 399 грн
Светящиеся цветы БУКЕТ РОЗОВЫХ РОЗ 5 шт.
1 699 грн
Ваза КРАСАВИЦА
1 799 грн
Ваза СЕРДЦЕ
3 699 грн
Ваза РОПАВКА на ЛІЛІЇ
1 090 грн
Ваза-кашпо СУМОЧКА в ЦВЕТАХ
1 049 грн
Ваза ВЕСЕННЕЕ ЦВЕТЕНИЕ
1 159 грн
Ваза ЛАУРУС
2 190 грн
Светящиеся цветы РОЗА Розовая
990 грн
Светящиеся цветы ОРХИДЕЯ средняя
1 399 грн
Ваза ГЛИЦИНИЯ
2 499 грн
Ваза-кашпо СУМОЧКА в МАКАХ
1 099 грн
Светящиеся цветы РОЗА Желтая
990 грн
Ваза настольная Philippi EDGE
1 949 грн
Ваза настольная Philippi BOUQUET
4 760 грн
Вази та підставки у подарунок
 
Продовжуємо подорож каталогами нашого інтернет магазину подарунків та запрошуємо вас ознайомитися з дуже колоритним та оригінальним варіантом подарунків. Цього разу мова піде про вази та підставки, які з якоїсь причини завжди відкладають на другий план. Але ми знаємо, що ваза – це дійсно хороший подарунок, який несе одночасно кілька смислових навантажень.
 
Чому ваза справді хороший подарунок?
 
Спочатку розглянемо функціональність ваз. Спочатку вази призначені для того, щоб у них ставили букети квітів. Крім того, що завдяки вазі з водою квіти довше коштують, такий тандем прикрашає приміщення. Також, залежно від форми ваз, їх можна використовувати для зберігання солодощів.
 
Ну і, зрештою, сама по собі ваза є окремим предметом декору, здатним гармонійно вписатися в простір будинку, офісу, кабінету або квартири.
 
Різноманітність форм та кольорів
 
Наша команда, спочатку задумуючи вектор розвитку подарункового напрямку, відмовилася від стандартів і вирішила збирати Оригінальний подарунок, здатні викликати захоплення. Так сталося й із вазами. У нашому каталозі практично немає класичних кришталевих ваз, хоча ми залишили кілька варіантів для любителів класики. Ми постаралися зібрати оригінальні вази з незвичайними формами та унікальними технічними рішеннями.
 
Такими вазами є вироби з підсвічуванням, а також вази у формі кошиків, у вигляді тварин, у формі сердець та інших несподіваних фантазій.
 
Наші вази – яскраві, стильні, функціональні. Такий подарунок оцінить зріла людина, яка розуміється на предметах декору, здатних привнести приміщенню строкаті фарби і задати тон настрою.
 
Як вибрати вазу
 
Само собою, не варто купувати першу вазу, що у вас викликала ефект «Вау!». Спочатку подумайте, для кого вона призначається, який інтер'єр у людини вдома, які у нього переваги. Можливо йому підійде ваза з квітковими елементами, а можливо він оцінить вазу в стилі Хай-Тек. Придивіться до матеріалу вази. Це може бути скло, або класичний варіант з кераміки.
 
Кому можна дарувати вазу
 
Цей подарунок не має вікових обмежень чи переваг по підлозі. Ваза – це предмет декору, який нагадуватиме про вас дорослій людині або допоможе розвинути почуття прекрасного, якщо зробити такий подарунок дитині.
 
Отже, тепер ви подивіться на вази трохи під іншим кутом, тому що цей презент обов'язково стане в нагоді в будинку і на 100% зробить приміщення привабливішим. Так що сміливо даруйте вази мамі та дівчині, бабусі та начальнику на роботі. Ваза – це красиво, це практично та без сумнівів стильно. Ну а про доступність цінового сегменту ми вже мовчимо, ви й самі бачите, наскільки це приємно.
 
Якщо залишилися питання, то пишіть, дзвоніть, ми обов'язково дамо на них відповіді і надішлемо вибраний виріб за вказаною адресою.
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти – подарунки для будь-якого приводу та свята!