Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Фоторамки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Мультирамка 'Комбо' на 5 фото
439 грн
Фоторамка 'Дерево'
599 грн
Мультирамка 'Яркий беж' на 25 фото
1 429 грн
Кованная фоторамка СТРЕКОЗА
2 490 грн
Мультирамка 'Клеопатра' на 25 фото
1 429 грн
Фоторамка Весільна МІСТЕР та МІСІС
449 грн
Мультирамка 'Комбо Бронза' на 5 фото
439 грн
Мультирамка 'Золотое мерцание' на 9 фото
639 грн
Мультирамка 'Ампир' на 6 фото
439 грн
Мультирамка 'Шоколад. Путешествие' на 12 фото
949 грн
Кованная фоторамка БАБОЧКА
2 490 грн
Мультирамка 'Белое на черном. Зигзаг' на 12 фото
820 грн
Мультирамка 'Лесенка' на 3 фото Черная
289 грн
Мультирамка 'Чёрная' на 25 фото
1 429 грн
Мультирамка 'Серебряное мерцание' на 9
639 грн
Фоторамка на 2 фото
499 грн
Фоторамка COQUELICOT классическая коричневая
299 грн
Мультирамка 'Лесенка' на 3 фото Золото
289 грн
Фоторамка Свадебная СЕРДЦА ВЛЮБЛЕННЫХ
399 грн
Мультирамка 'Двойное золото' на 12 фото
809 грн
Фоторамка с диспенсером FrameNote ЗАЙЧИКИ
189 грн
Мультирамка 'Волна' на 7 фото
629 грн
Мультирамка 'Черная' на 12 фото
809 грн
Мультирамка 'Шоколад' на 6 фото
439 грн
Фоторамка Весільна ЗАКОХАНІ СЕРЦЯ
349 грн
Мультирамка 'Чёрный шоколад' на 25 фото
1 429 грн
Мультирамка 'Яркий Беж' на 9 фото
639 грн
Мультирамка 'Двойное золото' на 9 фото
639 грн
Шкіряний фотоальбом БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
8 100 грн
Фоторамка 'Coquelicot' (light)
249 грн
Мультирамки в асортименті для дому та офісу
 
Предмети декору прикрашають внутрішні приміщення, наповнюючи їх затишком та надаючи оригінального антуражу. При цьому прикрашається весь простір, чи то підлога, столи, шафи чи стіни. І якщо йдеться саме про стіновий простір, то одним із найкращих варіантів прикраси вертикальних поверхонь, звичайно ж, можуть стати фоторамки.
 
Фоторамка як прикраса стінового простору
 
Отже, чому варто купити саме фоторамку для прикраси стін. Ну, по-перше, якщо порівнювати з тими самими картинами, то не всі люди цінують мистецтво тією мірою, що дозволяє розглядати роботи художників. Натомість ця ж категорія людей із задоволенням розглядає відбиті на фотоапарат миті з життя. Але просто повісити фотографії на стіну було б банально і неакуратно, а от якщо використовувати для цього фоторамку, то можна досягти подвійного ефекту. А саме прикрасити стіни за рахунок стильно виготовлених різноманітних фоторамок і при цьому виставити найпам'ятніші фотографії на самому видному місці.
 
Фоторамки в інтернет магазині подарунків
 
У нашому магазині представлені десятки варіантів фоторамок, серед яких знайдуться моделі, які впишуться в простір будинку, квартири, кімнати дитини або для ресторанів, барів та офісів. Для цього наші рамки виготовлені в різних формах, що дозволяє підібрати той самий варіант, який підійде будь-якому інтер'єру чи то хай-тек, чи то Прованс.
 
Фоторамки виготовлені з металу та дерева, пластику та пресованого картону. Деякі мають стильні написи та оформлені у вигляді незвичайних коробочок та скриньок. Ми навіть маємо фоторамки, виготовлені вручну майстрами кування металу.
Не менш важливий момент – це кількість прорізів фоторамок. Тут ви можете розгулятися на повну і вибрати фоторамки для однієї фотографії або відразу для десяти або навіть двадцяти. При належній фантазії та схильності до дизайну інтер'єру, можна зробити цілий колаж на всю стіну, підібравши фоторамки за зростанням, у яких будуть встановлені фотографії у хронологічній послідовності вашого життя.
Фоторамки – це стильний предмет інтер'єру , які можна розглядати як подарунок для дорогої людини. При цьому цей варіант подарунка не має вікових обмежень та підходить як дітям, так і дорослим.
 
Також фоторамки стануть чудовим подарунком для дружного колективу, для якого подібна прикраса офісних стін буде найкращим нагадуванням про найяскравіші моменти загальної співпраці.
 
Що ще тут додати? Відмінний подарунок за адекватну ціну. Стильно, красиво, функціонально, пам'ятно та дуже душевно. Подарунок чудово підійде на день народження мамі, або на Новий рік другові. Обмежень, як ми казали, немає!
Рамки будуть акуратно упаковані та надіслані за вказаною вами адресою. Чекаємо на вас у нашому магазині, тим більше що ми знаходимося на відстані одного кліку від вас!
 
Мега портал подарунків Ух Ти – пам'ять, оформлена у стильні предмети декору!