Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Запонки для сорочки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Запонки ЁЛКА
349 грн
Запонки СОВА
449 грн
Запонки TITANIUM Lindenmann
3 499 грн
Запонки МОЗАИКА
499 грн
Запонки СПАСАТЕЛЬ
319 грн
Запонки РЕВОЛЬВЕР
469 грн
Запонки ПАНДА
449 грн
Запонки ПИКОВЫЙ ТУЗ
449 грн
Запонки ДРАКОН
649 грн
Запонки КОРОБКА ПЕРЕДАЧ
379 грн
Запонки RONDO
229 грн
Запонки ЯКОРЬ ст.
349 грн 449 грн
Запонки БИЛЬЯРДНЫЙ ШАР
399 грн
Запонки BORDON Lindenmann
2 199 грн
Запонки СКРЕПКИ
319 грн
Запонки ПЛАНЕТА
349 грн 439 грн
Запонки BLUE LINE
332 грн
Запонки СВАДЕБНЫЕ
285 грн
Запонки КУЛЯ
449 грн
Запонки ДУБЛИН
399 грн
Запонки МОТОЦИКЛ
429 грн
Запонки LINE Lindenmann
1 499 грн
Запонки БОСС
429 грн
Запонки БЭТМАН
349 грн
Запонки ВЕЛОСИПЕДИСТ
469 грн
Запонки Бокс
829 грн
Запонки JAMES BOND
449 грн
Запонки РЫБКИ
329 грн
Запонки СУПЕРМЕН
449 грн
Запонки STAR WARS
399 грн
Чоловічі класичні аксесуари, як новий стиль подарунків!
 
Вишуканий стиль чоловічого образу підкреслюють не лише зачіска та елегантний костюм, а й такий незначний атрибут – запонки для сорочки. Чоловік, який звик носити запонки, завжди знаходиться в центрі уваги і вигідно відрізняється від своїх колег, які віддають перевагу спортивному стилю в одязі. Манжети сорочки, які прикрашає такий оригінальний аксесуар, підкреслюють акуратність та респектабельність людини, її чудовий смак та почуття стилю.
 
Вирішили подарувати чоловічі аксесуари – сьогодні у продажу представлений досить багатий асортимент стильних дрібниць для чоловіків, які можна розділити на кілька категорій:
 
- класичні;
 
- Оригінальні;
 
- із дорогоцінних металів;
 
- з дорогоцінним камінням;
 
- з гравіюванням;
 
Ви підберете, і вони ідеально підійдуть для носіння кожен день. Класична квадратна або кругла форма, прикрашена емаллю чи кристалами, або з тисненням. Вони недорогі. Невисокою ціною відрізняються й оригінальні, виконані у формі символу єдиної європейської валюти чи долара, кубка переможця, знака Зодіаку, герба чи прапора країни, ігрового поля «хрестики-нуліки».
 
Подарувати до дня народження, на Чоловіче свято чи інше сімейне свято. Якщо необхідно наголосити на професії чоловіка, його захоплення та таланти, в цьому випадку можна підібрати у вигляді автомобіля, електричної лампочки, спортивного кубка. Варіантів у цьому випадку багато, що дозволяє без особливих проблем зробити правильний вибір, і вони сподобаються людині, для якої ви їх купуєте. А це тільки в тому випадку, якщо відомі його особисті уподобання та захоплення.
 
Якщо ви волієте дарувати аксесуари з дорогоцінних металів із вставками з дорогоцінного каміння, то такі запонки ви знайдете з висококласною ювелірною роботою та вишуканим дизайном. В асортименті є вибір запонок із золота, срібла, платини зі вставками з таких дорогоцінного каміння, як діамант, смарагд, сапфір та інші. За бажанням пригляньте цей чоловічий атрибут з іменним гравіюванням, виконаним у вигляді сплетених ініціалів або однієї літери, що позначає ім'я людини, якій призначений дорогоцінний презент.