Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Ретро програвачі та приймачі

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Ексклюзивний приймач у подарунок до свят
 
Отже, уявіть урочистий барабанний дріб? Цей звук наголошує на важливості моменту. Адже перед вами те, що сльозу ностальгії викликає у половини людей земної кулі, а у другої половини вигук, що це за штуковина? Хочу! Так, розуміємо, але давайте насолодимося моментом, адже це ретро програвачі та приймачі, які очолюють категорію VIP-подарунки.
Так, це на цих «штуковинах» ми вперше ловили уривки радіохвиль, на яких звучав Луї Армстронг і долинав «Голос Америки». Це навколо таких «штуковин» зібралися перші стиляги і, пригорнувшись до динаміка, вбирали музику всім серцем. Це завдяки цим ретро програвачам ми дізналися що таке вініл та справді якісне звучання.
 
Пишемо про це, і сльози ностальгії котяться по щоках. Адже ми не лише виросли довкола ретро приймачів, а й намагаємось відродити культуру минулого століття.
 
Отже, ось вони, предмети, які призначені для чоловіків і жінок, для підростаючого покоління і для тата рідного. Це подарунок, при погляді на який винуватцю урочистостей не доведеться вичавлювати робочу подяку. Він як мінімум подивиться вам у вічі, загляне в душу і буквально крізь сльози прошепоче: «Дякую, дякую, дякую, о, дякую!». Після чого надовго закриється у себе в кабінеті з келихом бренді, звідки будуть доноситися заповітні звуки шшш, каже Київ…шшш, Good morning America
 
Погодьтеся, як багато отримає справжній поціновувач такого подарунка! Ось він презент, вартістю в нескінченну подяку!
 
Ретро програвачі та приймачі - ось що означає людина зі смаком
 
Отже, уявіть урочистий барабанний дріб? Цей звук підкреслює важливість моменту. Адже перед вами ті, що викликають сльозу ностальгії у половини людей земної кулі, а в другої половини вигук, що це за штуковина? Хочу!
 
Так, розуміємо, але нумо отримувати задоволення моментом, адже це ретро програвачі та приймачі, які очолюють категорію VIP подарунок.
Так, це на цих «штуковинах» ми вперше ловили уривки радіохвиль, на яких звучав Луї Армстронг і доносився «Голос Америки». Це навколо таких «штучок» збиралися перші стиляги і, припавши вухами до динаміка, вбирали музыку всім серцем. Це завдяки цим ретро програвачам ми дізналися що таке вініл і справді якісне звучання.
Пишемо про це і сльози ностальгії котяться по щоках. Адже ми не лише виросли навколо ретро приймачів, а й намагаємось відродити культуру минулого століття.
 
Отже, ось вони, речі які призначені для чоловіків та жінок, для підростаючого покоління та для тата рідного. Це подарунок, при погляді на який, винуватцю свята не доведеться видавлювати робочу дяку. Він як мінімум подивитись вам в очі, зазирне в душу і буквально крізь сльози прошепотіти: «Дякую, дякую, дякую, о, спасибі!». Після чого надовго закриється у себе в кабінеті з бокалом бренді, звідки будуть доноситися заповітні звуки шшш, говорить Київ ... шшш, шшш, я і друзів розумів і ворогів умів прощати ... шшш.
 
Погодьтеся, як багато отримає справжній цінитель такого подарунка! Ось він презент, вартістю в нескінченну благодарность!