Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Подарунки до Ювілею

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Прикольная фигурка СТОМАТОЛОГ в кресле
599 грн
Акустическая Bluetooth колонка Hi-Fi SQUARE 16 watt
4 490 грн
Сейф - книга ПАРИЖ
590 грн
Пивний колекційний келих ЮВІЛЕЙНИЙ 40
1 749 грн
Подарочный набор для специй ЛЯГУШКИ
649 грн
Ваза ГЛИЦИНИЯ
2 499 грн
Открытка деревянная ТИ КВІТКА
129 грн
Тревел-кейс 4.0 ШОКОЛАД
1 649 грн
Фігурка КІНЬ Кортрейн
1 490 грн
Статуэтка ШИВА
1 599 грн
Органайзер Ежедневник с POWERBANK и FLASH green
2 290 грн
Светильник ACCORION дерево бамбук
1 990 грн
Винний бар Глобус VINTAGE
2 890 грн
Книга коллекционная МУДРОСТЬ ВЕКОВ
6 500 грн
Набір для охолодження Віскі HUNTER
1 990 грн
Весільна статуетка НІЖНІСТЬ
699 грн
Карта Світу декоративна PLATON
1 190 грн
Кованная фоторамка УЛИТКА
2 490 грн
Шкатулка для часов и украшений FREDDIE carbon
1 200 грн
Прикольная фигурка СЕКСИ. Медсестра
499 грн
Фігурка ДАМА з СОБАЧКОЮ
2 990 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок РАФАЭЛЬ
690 грн
Сумка женская BEATSY Ночное Небо
2 649 грн
Чашка-хамелеон Горячий чай
249 грн
Шкатулка для часов и украшений PIERS
1 490 грн
Шахматы Эксклюзивные из МАЛАХИТА
100 000 грн
Набор по уходу за обувью Philippi
1 795 грн
Коллекционная книга СЦЕНЫ из Божественной Комедии
6 100 грн
Шкатулка для часов FRIEDRICH LEDERWAREN Bond 10, коричневая
3 540 грн
Запонки ФОТОАППАРАТ
399 грн
Унікальні пам'ятні подарунки для ювілярів
 
Будь-яке свято – це привід зібратися душевною компанією та подарувати одне одному незабутні емоції. Але існують урочистіші дні, які викликають не просто радість, а й трепетне хвилювання у кожного, хто має до цього відношення. Йдеться про ювілеї, як символ певного життєвого досягнення і ми розповімо вам, які подарунки найкраще дарувати ювілярам.
 
Що таке ювілей?
 
Цей день, як правило, пов'язаний із певною круглою датою. Це може бути ювілей весілля, ювілей компанії чи ювілей окремої особи. В основному «зона ювілеїв» починається приблизно з позначки 50 років, але це швидше пов'язано з тим, що людина вже пройшла пристойний життєвий шлях і кожна подібна дата викликає все більшу повагу. Хоча ювілеєм може бути і досягнення 10-річного віку вашої дитини, так що це швидше питання відносне. Головне добре підготуватися до цього дня та відзначати, відзначати, відзначати його якомога яскравіше!
 
Але повернемось до ювілярів, яким виповнилося 50, 60, 70 років. Від цих цифр у деяких може навіть голова піти кругом, але ми рекомендуємо тримати себе в руках і перейти до вибору подарунка.
 
Як вибрати подарунок ювіляру?
 
Звичайно ж, в першу чергу нам на думку приходить купити якийсь VIP подарунок і більшість із нас буде правим. Але, по суті, подарунок до круглої дати – це символічність, наскільки ви поважаєте ювіляра. А це означає, що справа зовсім не в «крутості» подарунка, а скоріше в його значущості.
 
Само собою, в цьому каталозі є десятки відмінних варіантів для подарунка і ми лише побіжно розповімо про два-три, але в цілому вам буде зрозуміло, як вибирати і на що звернути увагу.
 
Флораріум. Стильний і дуже красивий подарунок, що є скляною колбою, всередині якої розміщений мікросвіт з живих рослин. Щоразу, підходячи до флораріуму, який впишеться в будь-який інтер'єр, будь то офісний кабінет або квартира, власник почуватиметься творцем всесвіту.
 
Колекційна книга Омар Хайям та перські поети. Приголомшливий подарунок директору, якого він точно буде в захваті. Книга прикрасить будь-яку полицю, будь-якої бібліотеки та подарує масу емоцій, від прочитання рядків, написаних дуже давно.
 
Звичайно ж, ювілярам сподобаються і практичні подарунки, такі як органайзери, ручки, шкіряні сумки і навіть чашки з пам'ятним написом на поверхні. Чи може ваш ювіляр цінує смачні алкогольні напої? Тоді набір із кількох чарок, виготовлених вручну в шкіряній упаковці, обов'язково викличуть ефект «Вау!».
 
Загалом ми впевнені, що ви зрозуміли, як вибрати подарунок на ювілей. Подумайте який слід у вашому житті залишив ювіляр, а потім уявіть, що викличе у нього хороші емоції, коли подарунок буде в нього в руках. Це і буде найкращим подарунком.
 
Хороших вам свят та частих ювілеїв! Чи буде потрібна порада? Звертайтесь! Потрібен подарунок? Підберемо! Потрібна доставка? Організуємо!
 
Мега портал подарунків Ух Ти – ми продаємо «вишеньки на торті» до ваших свят!