Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Ремені та підтяжки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Ремень ЕНОТ
399 грн
Ремень НАЧАЛО ПРИКЛЮЧЕНИЙ
399 грн
Ремінь Жіночий The Art of Belt ДАРІУС
1 290 грн
Ремень КОСМОС
399 грн
Ремінь Жіночий шкіряний ГРАФІТ
699 грн
Ремень ЧЕРНЫЙ КОТ
399 грн
Ремінь Жіночий шкіряний НІЧНЕ НЕБО
699 грн
Подарочный набор для Мужчин LEONARDO
359 грн
Ремень Мужской MORISON Sierra black
1 849 грн
Подтяжки Детские ПИНГВИНЫ
249 грн
Подтяжки Детские ГОНОЧНЫЕ МАШИНКИ
249 грн
Ремінь Жіночий The Art of Belt ДОМІНАТІ
1 349 грн
Мужской подарочный набор ANTONIO
359 грн
Подтяжки Детские КЛОУНЫ желтые
249 грн
Ремень ЛИС
399 грн
Подарочный набор для Мужчин CONRAD
359 грн
Подтяжки Детские ВЕСЕЛЫЕ ЗВЕРЯТА
129 грн
Чоловічий ремінь LINDENMANN Аристоклес
1 490 грн
Подтяжки Мужские BROAD Black Cage on White
449 грн
Подтяжки Мужские RED DOT
399 грн
Подтяжки Мужские SATURN
249 грн
Ремень ПУТЕШЕСТВЕННИК
399 грн
Чоловічий ремінь LINDENMANN Гордіан
1 990 грн
Ремінь Жіночий шкіряний КЛІТІЯ
699 грн
Ремінь Жіночий The Art of Belt КОНКОРДІЯ
1 890 грн
Ремінь Жіночий The Art of Belt КОРОНАТ
1 890 грн
Подтяжки Мужские BROAD Black Cell
340 грн
Подтяжки Детские ПАНДА желтые
249 грн
Подтяжки Мужские MARS
329 грн
Подтяжки Мужские BROAD Blue Cage
449 грн
Практичні та потрібні аксесуари для Чоловіків у подарунок
 
Існує категорія подарунків, яка поєднує в собі стиль, практичність, солідність та, без сумніву, гордість! Одними з таких предметів є ремені та підтяжки – аксесуари, актуальність яких не тільки не знижується з часом, але й навпаки покриває нові горизонти завдяки оригінальному виконанню та різноманітності колірних рішень.
 
Ремені та підтяжки в житті чоловіка
 
Для початку поговоримо про функціональність цього виду аксесуарів. Ремені та підтяжки, в першу чергу, призначені для підтримки на одному рівні будь-яких штанів, штанів чи Джинс. При необхідності можна навіть підтримувати нижню білизну, але це не точно, хоча можна. Також ремені дозволяють стягнути живіт, якщо необхідно досягти певної стрункості.
 
А тепер від жартів, у яких є частка правди, перейдемо до значущості аксесуарів у житті стильної людини. Погодьтеся, побачивши людину в костюмі і без ременя, складається враження, що перед вами нечупара, але варто в обшлазі піджака промайнути бляшці ременя і стає спокійно. Людина, яка досконало стежить за своїм зовнішнім виглядом, вселяє відчуття впевненості, а якщо ремінь ще й виконаний стильно, з дорогих, якісних матеріалів, то відразу стає зрозумілим, що перед вами самодостатня особистість, яка розуміється на тому, як привернути увагу.
 
До того ж асортимент нашого магазину дозволяє підібрати ремені та підтяжки, які ще й здатні підкреслити настрій або вказати на певні якості характеру. Це і прикольні підтяжки з оригінальним принтом та стильні бляхи з вибитим візерунком чи написами. Загалом є де розгулятися тим, хто шукає незвичайні подарунки та оригінальні ремені з підтяжками на подарунок.
 
Кому можна дарувати ремені та підтяжки?
 
Насамперед на думку спадають, звичайно ж, чоловіки. Але деякі дівчата із задоволенням носять костюми та дуже стильно виглядають з доповненням у вигляді підтяжок. Тож не списуйте з рахунків жіночу частину вашого оточення. Але повернемося все ж таки до тих, хто прийшов на думку першим. Підтяжки та ремені зазвичай вибирають татові в подарунок чи дідусеві. Із задоволенням візьмуть ремені в дар і начальники, а також колеги по роботі. Стильно оформлені ремені викликають захоплення у брата і стануть дуже приємним подарунком для хлопця.
 
На що звернути увагу під час вибору ременів?
 
Звичайно, зовнішнє оформлення, адже це візитна картка ременя. Далі – бляха. Саме цей елемент ременя впадає у вічі, але при цьому є функціональною необхідністю, завдяки якій ремінь утримується у фіксованому положенні.
 
Тепер матеріал. Це може бути натуральна шкіра чи щільна тканина. Тут уже питання скоріше особистих переваг, так як і той і той варіант виглядає стильно, круто і дорого.
 
А взагалі, ремені та підтяжки – це дуже практичний подарунок, який доречний на будь-яке свято, чи то новий рік, чи день народження. Все ще роздумуєте, скільки брати один чи кілька ременів? Беріть кілька і даруйте ліворуч і праворуч.
 
Ух Ти мега портал подарунків і сувенірів, де поганого не порадять!