Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Брата

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Рюмки бронзовые в наборе МЕДВЕДЬ
2 390 грн
Скретч-постер MY Poster CINEMA edition 20 century UKR/ENG
449 грн
Обложка для ID паспорта LOVE UKRAINE
159 грн
Медовий подарунковий набір КЛАСИЧНИЙ
499 грн
Кожаный ежедневник ANTIQUE
1 990 грн
Набор из 5 игр 'Кубик'
899 грн
Настенная ключница ГЕРБ
849 грн
Фляга ВАССА
299 грн
Ручка шариковая PIERRE CARDIN Новый стиль
849 грн
Фигурка ЧЁРТИК Май
299 грн
Карта Світу декоративна PLANET
890 грн
Настенная ключница КЛЮЧИ
849 грн
Шоколад прикольний Фігурний РЕВОЛЬВЕР
199 грн
Бабочка деревянная Classic Fresh jeans
289 грн
Шахматные фигуры БИТВА при БОРОДИНО (medium size)
6 690 грн
Подарунковий набір НОВОРІЧНИЙ ЗАТИШОК
1 349 грн
Ежедневник по приколу КАК ПИТЬ КАЖДЫЙ ДЕНЬ....
469 грн
Плюшевый Медведь с бантиком БАЛУН
599 грн
Зеркало интерьерное Детское ПЧЕЛА
749 грн
Парные чашки Mr. & Mrs. очкарики
199 грн
Подарунковий набір СИНІЙ ЧАЙ
1 049 грн
Держатели и упоры для книг РЕТРО
599 грн
Дартс WinMax CLASSIC
550 грн
Настінний Декоративний годинник CAT SILVER
399 грн 499 грн
Игрушка мягкая ПЧЕЛКА
269 грн
Фартух ДІД МОРОЗ
289 грн
Блокнот МСТИТЕЛИ. ХАЛК Moleskine
799 грн
Чехол для MacBook Air/Pro13' светло-коричневый
1 149 грн
Кожаный ежедневник SCRAPS
1 990 грн
Шоколадка с предсказаниями BLACK TRUFFLE
10 грн
Оригінальні подарунки для Братів
 
Брат - один із найближчих родичів, з яким можна з однаковим задоволенням сходити на рибалку, випити пивка в барі або навіть побитися. Але незалежно від стосунків у вашій родині, приходять святкові дні, під час яких розставляються крапки над «і» та обов'язково даруються подарунки. Зрозуміло, що братові можна взагалі нічого не дарувати, він зрозуміє, ну а можна підійти з душею і зробити йому справді сюрприз. Інтернет магазин Ух Ти, відвів цілий розділ для подарунків, які на нашу думку ідеально підійдуть вашому братові.
 
Як правильно підібрати подарунок братику
 
Без творчого пориву в серцях так і хочеться крикнути: «Та ну його, куплю ящик пивка, разом і вип'ємо». Скажімо одразу – це чудове рішення. Але це все банально, адже індустрія подарунків у наш час зробила крок далеко вперед і тепер вам навіть не потрібно напружуватися, а достатньо зайти на нашу сторінку і виконати кілька нескладних маніпуляцій.
 
Наприклад, згадайте, наскільки у вашого брата гарне почуття гумору? Якщо з цим туго, то відкиньте все те, що може спричинити посмішку. Відразу видно що ваш брат серйозна особистість і йому подавай що-небудь відповідне, типу гаманці та портмоне. Тобто ідеальний подарунок у цьому випадку – щось функціональне та необхідне.
 
Ну а якщо ваш братик, той ще пустун, то даруйте не соромлячись що-небудь по приколу. Це і пивні келихи, і фартухи з прикольними малюнками та чашки з написами загалом є де розгулятися.
 
Хоча, можливо, ваш брат шалопай той ще й йому час натякнути, що дорослі чоловіки зазвичай дорослішають? Тоді подаруйте йому те, що відразу ж скаже всім навколо нього, що він зріла особистість, що відбулася, навіть якщо такої не є. Звичайно ж ми говоримо про такі аксесуари як запонки та органайзери, затискачі для краваток та подарункові набори для вживання спиртних напоїв.
 
Зніміть обмеження та довіртеся серцю. Подивіться на подарунок одним оком, іншим. Подумайте, а як той чи інший подарунок виглядає у руці брата? Наскільки він йому необхідний, чи матиме попит? Ця нескладна порада, дасть можливість відчути, що подарувати і зробити вибір.
 
Наразі питання фінансових витрат. Якщо ви помітили, то в цьому каталозі ціни коливаються від бюджетних до дорогих, але це не означає, що необхідно гнатися за максимальною кількістю нулів у ціннику. Наша добірка вся хороша і має на увазі важливість незалежно від того, наскільки вона має високу вартість. Іншими словами, щоб ви не обрали – це матиме велике значення для вашого брата, адже ви намагалися і це вам вдалося.
 
Якщо вам знадобиться допомога, то ми обов'язково вам допоможемо, адже ми знаємо все про подарунки та особи, для яких вони призначені.
 
Отже, давайте дружити сім'ями: ми, ви та ваш брат! З вас свята, з нас подарунки, підтримка, поради, рекомендації та наші щирі оплески вашому вибору!
 
Інтернет магазин Ух Ти – подарунки, призначені для всієї родини.