Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Стильні предмети інтер'єру

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Пивная Карта МИРА dark настенная
2 190 грн
Фігурка КІНЬ Лоренц
1 249 грн
Лампа настольная ЖУРЧАЩИЙ
3 299 грн
Флорариум  ТАИНСТВЕННАЯ ВЕРШИНА
1 690 грн
Ключница настенная KEY
369 грн
Панно-картина СЛОН
500 грн
Годинник настільний СОВИ
1 000 грн
Лампа настольная ТАНЦОР ДИСКО
3 490 грн
Пивная Карта УКРАИНЫ big настольная
899 грн
Настінний Декоративний годинник АППАЛАЧІ
990 грн
Ваза МАГНОЛИЯ
2 249 грн
Метеостанція Moller МЕЛЬПОЛІНА
1 990 грн
Настінний Декоративний годинник БОЛЬЦАНО
3 849 грн
Настінний Декоративний годинник АОМОРІ
2 690 грн
Оригинальный Флорариум-сад РИВЬЕРА в МИНИАТЮРЕ
1 290 грн
Фігурка СЛОН із ланцюгом
1 690 грн
Метеостанція Moller ТАЛІЯ
1 190 грн
Лампа настольная КОРИФЕЙ
4 000 грн
Левитационная шар FLYTE Gold
5 590 грн
Карта Світу на стіну ФЕРНАН МАГЕЛЛАН
3 990 грн
Настольная икона СВЯТАЯ БОЖЬЯ МАТЕРЬ Казанская
3 249 грн
Настінний Декоративний годинник БЕРІНГІЯ
4 190 грн
Янтарный бонсай ВЕКОВАЯ МУДРОСТЬ
15 000 грн
Пивная Карта МИРА настольная
899 грн
Левитационная лампа FLYTE Buckmister
11 290 грн
Соляная лампа из Гималайской соли ГЛЫБА
1 200 грн
Модульная картина ЛЕТО
1 699 грн
Настольная икона СВЯТОЙ АНГЕЛ ХРАНИТЕЛЬ
2 449 грн
Скарбничка МІШОК ДОСТАТКУ
449 грн
Картина-Мозаика ЭНДОРФИН
3 450 грн
Оригінальні прикраси для стін, які змінять ваш інтер'єр
 
Настінні прикраси, які ви можете знайти майже в кожному будинку - це картини та рамки. Це не єдині настінні прикраси, які ви можете прикрасити інтер'єром своєї вітальні, спальні або дитячої кімнати, а також кухні та ванної кімнати. Купити панно в Україні нескладно, зверніться до нас на сайт і ми допоможемо.
 
Які сучасні настінні прикраси змінять ваш будинок
 
На додаток до рамок і рамок для картин ви можете встановити на стіні безліч інших декоративних елементів: голови тварин, настінний годинник, купити який моно у нас. Широкий асортимент дозволить підібрати найкращий подарунок для Вас чи Вашого знайомого, близького.
Такі декоративні елементи є практичними, тому варто оснастити його своїм будинком. Настінні прикраси, які легко інтегрувати в майже будь-який простір, що зробить кімнату чи кухню сучасною, дуже поширені в наші дні і знайти їх можна в Інтернет-магазині подарунків Ух Ти.
 
Купити настінні панно в Україні
 
Для любителів традиційних і водночас найпопулярніших настінних прикрас є широка пропозиція настінних картин панно, в яких кожен знайде щось собі. Картини, бо вони здебільшого згадуються, прикрашали кімнати будинків роками, наголошуючи на унікальності. Варто переконатися, що вони гармонують з іншими аксесуарами та декоративними елементами, тому що навколишній простір стане ще чарівнішим. Оригінальний VIP подарунок керівнику.
 
Існує категорія подарунків, яка підходить усім без винятку, чи то дитина, дорослий, чоловік чи жінка. І ми говоримо про предмети інтер'єру, завдяки яким внутрішній простір приміщень перетворюється і стає привабливішим. Але ми вирішили підвищити планку цієї крутої ідеї для подарунка і зібрали для вас стильні, оригінальні та незвичайні предмети інтер'єру, кожен із яких викличе ефект «Вау!».
 
Що таке стильні предмети?
 
Звичайно ж, у кожному будинку є такі предмети, що прикрашають інтер'єрний простір. Але, погодьтеся, заходячи в кожен будинок ми майже з упевненістю можемо сказати, наскільки приміщення дійсно виглядає стильним. На це відчуття впливає безліч факторів, починаючи від меблювання, закінчуючи тими самими предметами декору, про які йдеться в цьому каталозі. І якщо ви хочете, щоб ваш простір був дійсно стильним, то довіртеся тим, хто розуміється на цьому і вже зібрав вам великий каталог з найнезвичайнішими подарунками для дому.
Асортименти стильних подарунків
 
Ну, а тепер перейдемо до самої суті та розповімо про наші товари.
 
Настінний годинник. Погодьтеся, класичні круглі або прямокутні коробки це вже давно обридле минуле, яке не тільки закривало частину стіни, а й навіть нагромадило стіновий простір. Наш годинник має лише контур, який здається, висить у повітрі, тим самим виконуючи функцію показу часу і невагомо прикрашаючи стіну.
 
Левітуючі предмети. Ці подарунки взагалі потрібно зарахувати до каталогу фантастичних предметів. Тільки уявіть собі вазу з квіткою, яка ширяє в повітрі! Так, ви не дочули, саме ширяє в повітрі. Ви навіть зможете її штовхнути пальцем, і вона хитнеться. Про сутність закони фізики ми вам не розповідатимемо, але в цілому ви зрозуміли, що такий предмет декору завжди викликатиме захоплення у кожного. Левітуючих подарунків у нас безліч, серед яких ви знайдете вази з квітками, лампочки, кулі чи глобуси світу.
 
Картини. Ще одна категорія предметів декору, яка завжди користується популярністю. І ми говоримо не тільки про роботи, написані руками майстрів, а й картини, які виготовлені з металу, дерева або поєднання одразу кількох матеріалів.
Лампи. Ми з упевненістю заявляємо, що таких ламп як у нас ви не знайдете, принаймні такої кількості незвичайних ламп, що мають найбільш футуристичний дизайн та оформлення.
 
Кому підходять у подарунок стильні предмети декору?
 
Відповідь проста – усім без винятку! Дітям, дорослим, для мами чи для дідуся, колезі по роботі чи начальнику. Предметів декору багато не буває, тому не бійтеся того, що ваш подарунок буде не затребуваний.
 
Мега портал подарунків Ух Ти – стильні подарунки з доставкою додому!