Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Приймачі рішень

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Прикольні дрібнички для офісу та офісного столу у подарунок
 
Подарунок може бути будь-яким, але тільки не марним. Він може стати прикрасою зовнішнього вигляду або інтер'єру внутрішнього простору, стати в нагоді в повсякденному житті або бути предметом гордості. І, звичайно, подарунок може приносити масу позитивних емоцій, а деяких випадках і відверто смішити. Одним з таких подарунків, представлених у наших обширних каталогах, які можна підібрати та купити за приколом, є приймачі рішень, що мають не тільки підґрунтя гумору, але й здатні передбачати недалеке майбутнє!
 
Провісник не займає багато місця, гармонійно впишеться в простір робочого столу і будь-якої миті допоможе прийняти важливе рішення. Досить крутити провісник по осі і дочекатися його зупинки в одному з секторів. У кожному секторі передбачена рада, починаючи від слів «пригальмуй» і «не газуй», до «йди і роби» та «тільки вперед». Подібна жартівлива форма довіри долі дозволить розслабитися і перекласти відповідальність щодо прийняття рішення на «плечі» провісника.
 
Провісник можна подарувати на день народження дорогій людині, колезі або начальнику в офіс, з гарним почуттям гумору. У наших каталогах представлено безліч варіантів провісників, а також порад, які можна використовувати на благо, так що вперед за покупками і нехай ваша доля буде до вас прихильною і завжди передбачає успіх!
 
Не існує певних правил, який подарунок дарувати тій чи іншій людині. Все індивідуально! Але якщо вам все ж таки цікава наша рекомендація як професіоналів подарункової справи, то ми радимо дотримуватися одного правила: подарунок не повинен марним вантажем припадати пилом на полицях! І якщо ви хочете конкретний приклад, то ось вам чудова ідея оригінального та незвичайного подарунка який буде дуже затребуваний практично щодня! Ми говоримо про приймачі рішень та не поспішайте з висновками, а послухайте наші доводи!
 
Що таке приймач рішень?
 
Цей предмет поєднує у собі відразу кілька функцій. По-перше, це незвичайний предмет декору, що має футуристичний зовнішній вигляд, що привертає увагу. А по-друге, завдяки приймачеві рішень можна передбачити своє майбутнє або принаймні отримати підказку, як вчинити в тій чи іншій ситуації.
 
Бажаєте подробиць? Нехай буде так!
 
Приймач рішень розділений на сектори, у кожному з яких підібрані навідні або прямі відповіді. Все що вам потрібно, це струсити, покрутити, хитнути або зробити ще будь-яку дію в залежності від моделі та подивитися на який сектор вкаже стрілка.
Так, тут все залежить від волі випадку, але ми розуміємо, що в житті не буває випадкових випадковостей!?
Власник приймача рішень налаштовується на частоту всесвіту та ставить запитання. Наприклад, йому належить вибрати між двома пропозиціями про роботу, які надійшли одночасно, але він не може прийняти рішення, тому що і те має свої переваги. Тупик? Можливо! Адже можна перекласти відповідальність на приймач рішень та довіритися його вибору.
 
Звичайно ж, більшість з відповідей це швидше відповіді за приколом, але погодьтеся, до життя іноді так і потрібно ставитися, легко і невимушено, і тоді життя складатиметься вдало.
Хоча запевняємо вас, деякі з відповідей "не газуй", або "вперед", "дій", "пригальмуй", знайдуть відгук у вашому серці і співпадуть з вашою життєвою ситуацією. То чому б не довіритися долі?
 
Як вибрати приймач рішень для себе чи на подарунок?
 
Уважно подивіться на представлений асортимент. Запевняємо вас, як тільки ви побачите свій приймач рішень у вас ніби «екне» серце. Це означає, що ваш зв'язок встановлений! Ну а якщо підбираєте в подарунок на день народження, то згадаєте особливості характеру людини, для якої шукаєте презент. Справа в тому, що у нас є не лише серйозні приймачі рішень, а й оригінальні порадники з почуттям гумору. Наприклад, камасутра. Варто потрясти і дочекатися, поки в вікні з'явиться поза, рекомендована для різноманітності сексуального життя і як мінімум посмішка гарантована.
Загалом, тепер ви знайомі з цим розділом нашого величезного магазину і вам буде дуже доречна така оригінальна порада, як приймач рішень у подарунок.
І до речі, перед тим, як написати вам ці рекомендації, ми само собою звернулися до одного з цих оракулів, і він видав відповідь «Діюйте»!
 
Хороших вам рішень, і нехай доля вам допомагає!
Інтернет магазин подарунків Ух Ти.