Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Фляги

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Чарки в шкіряному чохлі ПАТРІОТИЧНІ
300 грн
Фляга КРАЩИЙ РИБАК із чарками
649 грн
Фляга ВАССА
299 грн
Фляга коллекционная оловянная ОХОТА
1 999 грн
Фляга Ліра
200 грн
Фляга АСТРА
349 грн
Фляга ФУТБОЛ
399 грн
Фляга МІНДАНАО з чарками
690 грн
Фляга оригинальная НАСТОЯЩИЙ МУЖИК
349 грн
Фляга 10 АЛКОГОЛЬНИХ ЗАПОВІТІВ з чарками
590 грн
Чарки в шкіряному чохлі КРАЩИЙ МИСЛИВЕЦЬ
200 грн
Фляга ГЕРБ УКРАЇНИ
689 грн
Фляга АМИНТА
349 грн
Фляга СИБУЯН із чарками
500 грн
Фляга колеекционная оловянная ХОЗЯЙКА
1 699 грн
Фляга коллекционная оловянная ФЕРМЕР
2 490 грн
Фляга НІ - ТІЛЬКИ КОНЬ'ЯК
200 грн
Фляга в барсетці Альборан
349 грн
Фляга КАЧКИ
249 грн
Фляга МИСЛИВСЬКА
789 грн
Фляга EURO з чарками
649 грн
Фляга САМАР із чарками
449 грн
Фляга оригинальная ВСЕ что НАЖИТО НЕПОСИЛЬНЫМ ТРУДОМ
349 грн
Фляга в барсетці ІРМІНГЕР
349 грн
Фляга ТРИЗУБЕЦЬ
289 грн
Фляга АЛЕКТО
449 грн
Фляга АГО
299 грн
Фляга РИБАЦЬКА
229 грн
Фляга оригинальная САМЫЙ КРУТОЙ МУЖИК
349 грн
Фляга ВОВК
249 грн
Чоловічі практичні презенти на подарунки
 
Зручно, що в наш час підібрати подарунок настільки просто, що достатньо знайти інтернет магазин Ух Ти і дотримуватися рекомендацій. Наприклад, на нашому сайті представлені сотні варіантів оригінальних подарунків для всіх вікових груп, особистих уподобань та приводів. Дітям дитячі подарунки, жінкам жіночі, а якщо ви шукайте щось оригінальне для чоловіків, то саме на цій сторінці є те, що обов'язково викликає захоплення. Ми говоримо про брутальні фляги, володіння якими надає впевненості навіть найскромнішим представникам сильної половини людства.
 
Чому саме фляга у подарунок?
 

Для чоловіка дуже важливо справляти враження та почуватися чоловіком. Фляга – це такий предмет, завдяки якому можна досягти обох ефектів. По-перше, фляга призначена для зберігання міцних спиртних напоїв, хоча, якщо у вас там буде просто вода, ніхто про це не здогадається. Але повернемося до чоловічих напоїв. Фляга має плоску форму, що дозволяє носити її у внутрішній кишені, зігріваючи напій теплом тіла.

По-друге, фляга та її наповнення допоможуть вгамувати тремтіння перед співбесідою або для розслаблення в кінці робочого дня.
По-третє, варто дістати флягу з внутрішньої кишені, як оточуючі відразу ж оцінять, що перед ними стильний чоловік зі смаком і впевненістю.
Фляга легко поміщається в кишеню, не займає багато місця в сумці і буде цим талісманом спокою, думка про який надасть сили.
 
Асортимент фляг
 
А ось тут нам є чим вас здивувати. Асортимент фляг в інтернет магазині подарунків Ух Ти вражає. І справа не у величезній кількості, а саме у стильному оформленні, завдяки якому ви зможете розповісти оточуючим про ваш внутрішній світ.
Прапори, написи, зображення пейзажів, мотивуючі слова. На деякі з фляг можна нанести логотипи вашої компанії, що перетворює їх на ідеальний подарунок на корпоратив.
 
Деякі з представлених фляг – справжній витвір мистецтва! Це вироби з олова та зі справжнім карбуванням. Звичайно, в кишеню такий виріб не покладеш, але встановити як кухонний предмет інтер'єру можна легко, викликавши тим самим легку заздрість у кожного гостя вашого будинку.
Подарувати такий подарунок як фляга - це означає реально вказати на те, як ви цінуєте свого чоловіка, друга, колегу по роботі. Фляга - це означає визнати, що ви пишаєтеся мужністю людини і хочете підкреслити саме цю якість.
Ну і на завершення скажемо, що фляги виготовлені з якісної нержавіючої сталі, яка не втратить своєї форми довгі роки. Навпаки, з роками, її поверхня покриватиметься автентичними подряпинами, перетворюючи її на суворий, але незмінний вінтажний аксесуар.
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти – подарунки, які мають сенс!