Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Татові

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Коллекционная книга ЕСТЕСТВЕННАЯ ИСТОРИЯ ПЛЕМЕН и НАРОДОВ
17 000 грн
Ваше фото на дереве КРУГ
549 грн
Решетка для Барбекю BEAR
8 900 грн
Столик для ноутбука GIGATRON Grey
1 990 грн
Шоколад прикольний Фігурний ОСКАР
249 грн
Кожаное портмоне ШРИФТОВЫЙ УЗОР
899 грн
Футболка 'Самый лучший ПАПА'
499 грн
Коллекционная книга КОРАН
4 700 грн
Статуэтка  АНГЕЛ с ДЕТЬМИ
1 590 грн
Брелок КАРМАН для ФЛЕШКИ
198 грн
Портмоне на защелке КРУТОЙ КОТ
399 грн
Футболка Патриотическая MADE in UKRAINE
499 грн
Холдер для Документов Travel Wallet ЦВЕТЫ зеленый
1 249 грн
Кард - кейс 3.0 ОРЕХ с МАНДАЛОЙ
440 грн
Письменный набор ERICH REMARK
649 грн
Игра настольная Футбол PRESTON
4 800 грн
Набор для Шашлыка ОХОТНИЧИЙ ТРОФЕЙ
8 790 грн
Носки в Консерве ПОФИГИСТА
159 грн
Картина-Мозаика СЕЛО
3 398 грн
Набір для Алкогольних напоїв БИК
2 500 грн
Статуетка ФЕМІДА 72 см.
1 990 грн
Браслет МОЛОТ ТОРА
399 грн
Шахматное поле Бокс-Стол OPPOSIZIONE
29 000 грн
Портмоне 4.1 НОЧНОЕ НЕБО
610 грн
Универсальный ключ 5 в 1 черный
399 грн
Покерный набор АНДЖЕРОНА
229 грн
Пикниковый набор RANGER Meadow
1 399 грн
Набір для алкогольних напоїв ВОВК
1 600 грн
Бабочка стандарт blue red lines
199 грн
Коллекционная книга БИБЛИЯ БАРМЕНА
6 200 грн
Подарунки для Батька до свят та ювілеїв
 
Є лише кілька найрідніших людей, з якими пов'язані не тільки кровні узи, але і завдяки яким ви взагалі на світ з'явилися! Звичайно, йдеться про батьків, і цей розділ ми присвятимо татові. Саме ця людина закладає фундамент майбутньої особистості, даючи поради, допомагаючи словом і підтримуючи протягом усього життя. Звичайно ж, на подяку за все зроблене ми хочемо віддячити татові, а що може бути краще, ніж стильний, оригінальний та незвичайний подарунок до свята? Згодні, тоді вперед за покупками!
 
Як вибрати Оригінальний подарунок Татові?
 
Батько - це така людина, що навіть якщо ви прийдете з порожніми руками і просто обійміть його або потиснете руку, він буде радий вам від щирого серця. Для нього головне – щоб ви виросли людиною та її гордістю. Така суть батьків.
 
Але погодьтеся, прийти на свято не з порожніми руками, приємніше подвійно. Ми розуміємо, що вибрати подарунок чоловікові досить складно, особливо в умовах величезного асортименту, але для цього ми створили окремий каталог. Тут зібрані подарунки, які ідеально підійдуть тій чи іншій категорії чоловіків, залежно від темпераменту, уподобань та сфери діяльності.
 
Щоб ще більше звузити пошук презенту, просто пригадайте, ким працює батько, чим любить займатися на дозвіллі, чи можливо у нього є захоплення всього життя? Батько любить ігри? Подаруйте йому шахи ручної роботи. Любить риболовлю? Зрозуміло, даруйте снасті або предмети декору, що вказують на його пристрасть. Любить колупатися у двигуні машини? Будь-який автомобільний аксесуар він прийме з вдячністю!
 
Асортимент інтернет магазину подарунків та сувенірів Ух Ти
 
Створюючи каталоги під той чи інший розділ, ми намагаємося дивитися на вироби очима того, кому призначається. Наприклад, розмістивши сюди чоловічий набір, що включає запонки, краватку та хустку, ми відразу ж представили солідного, самодостатнього чоловіка. Або картину із натурального бурштину, яка обов'язково викличе вигук «Вау!».
 
Тут є все, що потрібно, будь то подарунок на новий рік або презент на день народження. Гаманці з натуральної шкіри, пивні колекційні келихи, мультитули для «рукастих» та гобелени ручної роботи для поціновувачів натурального мистецтва.
 
Частина подарунків розрахована на підкреслення певних якостей чоловіка, а частина подарує йому справжні емоції захоплення. Зверніть увагу на джип, який батькові доведеться зібрати самому. Цей конструктор одночасно розважить, у результаті подарувавши предмет декору, що гармонійно вписується в інтер'єр кабінету. Чи професійний фірмовий дартс? Навряд чи ця гра взагалі набридне будь-кому.
 
Що ще додати? Хіба те, що ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу у виборі подарунка. Ми розповімо про матеріали, з яких вони виготовлені, поділимося секретами як вибрати подарунки згідно з психотипом вашого винуватця урочистості, і, звичайно ж, подбаємо про те, щоб ви завжди привітно згадували нас і поверталися знову і знову.
 
Інтернет магазин Ух Ти – ваш настрій на полицях наших каталогів!