Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Фігурки та статуетки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Фигурка подвесная НАРЯЖАЕМ ЁЛОЧКУ
790 грн
Копилка СОВА. Чаепитие
799 грн
Свадебная статуэтка НА РУКАХ
3 100 грн
Фигурка ОРЕЛ
949 грн
Фигурка ВИННИ ПУХ
49 грн
Фигурка АФРИКАНКА
2 599 грн
Фонтан Декоративный СОВИНАЯ СЕМЕЙКА
1 699 грн
Скарбничка СУНДУЧОК
400 грн
Коллекционная фигурка Собака БОБИК (фарфор)
99 грн
Статуэтка ПАНДОРА
1 199 грн
Фігурка СІМ'Я СЛОНІВ
1 990 грн
Маска ВЕНЕЦИАНСКАЯ мим
849 грн
Статуэтка ТОР
749 грн
Статуэтка Царица НЕФЕРТИТИ
1 899 грн
Музыкальная фигурка "ДЕВОЧКА на ВОЗДУШНОМ ШАРЕ"
2 400 грн
Колокольчик РАЙСКИЙ ЦВЕТОК
749 грн
Копилка МИШКА в ЦВЕТАХ
1 390 грн
Прикольная фигурка ПОЛИЦЕЙСКИЙ. Байкер
1 199 грн
Скринька-фігурка ТИГР
599 грн
Фигурки ПАРА СЛОНОВ
699 грн
Статуэтка ЛЭДИ СЕНСУ
2 299 грн
Копилка СЛОН в ЦВЕТАХ
2 900 грн
Композиция 'Молодожены'
1 199 грн
Фонтан Декоративный СЛОНЫ
2 249 грн
Шкатулка-фигурка ТИГРИЦА с Тигренком
549 грн
Фигурка ГИБИСКУС
999 грн
Колокольчик ЗОЛОТАЯ СВАДЬБА
699 грн
Прикольная фигурка ОВЦА. От судьбы не уйдешь
299 грн
Фігурка КІНЬ Медео
749 грн
Фігурка СЛОНИХА зі СЛОНЕНЯМ
1 990 грн
Купити колекційні презенти для дому
 
Кожна людина дбає про те, щоб її будинок виглядав затишно та гостинно. Важливу роль у створенні душевної атмосфери відіграють декоративні прикраси – насамперед статуетки. Колекційні статуетки з порцеляни, мармуру, гіпсу та дерева гармонійно доповнюють будь-який інтер'єр і затримують на собі погляд людей, що входять до кімнати, викликаючи у них посмішку і налаштовуючи на доброзичливий лад.
 
Смішні та романтичні фігурки, купити які ви можете у нашому інтернет магазині подарунків, підходять для різних випадків життя, для людей з будь-яким суспільним становищем та складом характеру. Так, мініатюрний вітрильник підійде романтичним і мрійливим натурам, яким сниться море та далекі мандри. Точна копія справжньої яхти підійде тим, хто мріє про повні небезпеки одиночних навколосвітніх подорожей, а маленький вертольотик не дасть забути про заповітну мрію - піднятися над землею і летіти, не знаючи кордонів.
 
Статуетки з порцеляни підійдуть ніжним, чутливим натурам, схильним до філософських роздумів. Наприклад, композиція, що зображує юну дівчину з лотком квітів, нагадає про давно минулі часи, коли життя було неквапливим і розміреним, а люди мали достатньо часу, щоб зупинитися на вулиці і поговорити зі знайомими. Налаштуватись на робочий лад допомагають фарфорові статуетки, що зображають мудрого пугача, який пильно стежить за неухильним дотриманням заданого курсу у вивченні складних та цікавих наук, а також кота-магістра у забавній конфедератці та мантії, який своєї життєвої мети вже досяг, і тепер його головна – надихати інших. Якщо ви вирішили подарувати статуетку або подарувати фігурку - у цьому розділі нашого магазину подарунків та сувенірів ви можете вибрати та купити статуетку та фігурки у подарунок у Києві з доставкою по Україні.
 
Є в колекції нашого інтернет магазину та незвичайні музичні порцелянові статуетки. Вони не лише прикрашають кімнату та радують око, а ще й розважають гостей та господарів будинку ніжними мелодіями. Наприклад, композиція, що зображує глечик з квітами, наповнює будинок весняним настроєм – свіжим, живим, кличе до нових звершень, а кумедні цуценята у цеберці гармонійно впишуться в інтер'єр дитячої кімнати, налаштовуючи малюків на спокійний, веселий лад. Є у нас і прикраси, які можна повісити на люстру або у віконному отворі – за найменшого подиху вітерця вони створюють мелодійний передзвін, що нагадує ніжні звуки крихітних дзвіночків.
 
Оригінальні декоративні фігурки, купити які можна у нашому магазині – чудовий подарунок на День народження.