Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Тримачі для книг та закладки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Держатели и упоры для книг АВТОБУС
599 грн
Держатели и упоры для книг КОТ
599 грн
Держатели и упоры для книг РЕТРО
599 грн
Держатели и упоры для книг ГЛОБУС
1 490 грн
Держатели и упоры для книг ШАХМАТЫ
599 грн
Закладка для книг МОЛНИЯ
229 грн
Закладка для книг КРОКОДИЛЬЧИК
229 грн
Держатели и упоры для книг ЧЕРНЫЙ КОТ
399 грн
Держатели и упоры для книг ДУБОВЫЙ
599 грн
Держатели и упоры для книг ЭТНО
599 грн
Держатели и упоры для книг ВЕНОК
649 грн
Держатели и упоры для книг ЛЮБОВНАЯ ИСТОРИЯ
399 грн
Держатели и упоры для книг МОПС
299 грн 399 грн
Держатели и упоры для книг УКРАИНА
599 грн
Держатели и упоры для книг МАЙСКИЙ ДЕНЬ
649 грн
Закладка для книг МЕЛОМАН
269 грн
Держатели и упоры для книг НОСОРОГ
699 грн
Закладка для книг БЕГЕМОТИК
229 грн
Держатели и упоры для книг ЛОНДОН
599 грн
Держатели и упоры для книг ШЕРЛОК ХОЛМС
649 грн
Закладка для книг ROCKET
269 грн
Держатели и упоры для книг НЕБОСКРЕБЫ
649 грн
Держатели и упоры для книг ПРЯНИЧНЫЕ ЧЕЛОВЕЧКИ
599 грн
Держатели и упоры для книг ЧАРЛИ ЧАПЛИН
649 грн
Держатели и упоры для книг ЯПОНИЯ
649 грн
Держатели и упоры для книг ОРНАМЕНТ
649 грн
Закладка для книг ОЧКИ
199 грн
Держатели и упоры для книг НЬЮ ЙОРК
599 грн
Держатели и упоры для книг ПЕРО
399 грн
Закладка для книг ЛАМПА
229 грн
Купити Оригінальні книжкові аксесуари у Києві
 
Книги завжди були і залишаються однією з цінностей людства. Не дивно, що незважаючи на інтернет, переповнений інформацією, яким користуються в кожному будинку, книги, як і раніше, не йдуть в історію і вимагають догляду за собою. Зокрема, для тих, хто має домашню бібліотеку, потрібні полиці для книг. І, бажано, щоб на них був присутній власник для книг для зручнішого використання полиць. Книги будуть на полицях цілістю та безпекою, а за допомогою власників їх можна містити в повному порядку. У розділі для офісу нашого інтернет магазину подарунків та сувенірів Ух Ти ви можете вибрати та купити тримачі для книг та закладки для книг у подарунок у Києві з доставкою по Україні.
 
У Києві полиці під книги та власники можна придбати у нас в інтернет магазині подарунків Ух Ти. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, що має різну вартість, залежно від складності роботи та матеріалу, що використовується для виготовлення. Наші власники не дадуть вашим книгам валяться на полицях безладно. Крім того, вони можуть бути в ролі декору, якщо виконані в оригінальному дизайні. У нашому магазині передбачена кур'єрська адресна доставка Особливих канцтоварів до будь-якого населеного пункту України.
 
Як ви думаєте чому на світі стільки різних подарунків, які для одних є повною нісенітницею, а для інших суперпридбанням? Та тому що на смак і колір товаришів немає, а це означає, що кожен подарунок призначений певному розвитку, уподобанням, підлозі або віку. І якщо ви підшукуєте щось таке, що сподобається інтелектуалу, то у нас є для вас чудове рішення. І це власники для книг, які сміливо можна назвати стильним подарунком із глибоким змістом.
 
Що таке власник для книг і для чого він потрібний?
 
Насправді, у власнику для книг немає нічого надприродного. Це пристосування із пластику, дерева або металу, завдяки якому книги утримуються у вертикальному положенні. Зазвичай їх використовують у тих випадках, якщо полиця не має бічних стінок, на які облаковують книги. Так що власник для книг – це практичний елемент для досягнення необхідного результату.
А ось щодо іншої сторони власників для книг, а саме їх форми та оформлення, то це зовсім інша справа. У нашому каталозі представлені десятки варіантів утримувачів і упорів для книг, кожен з яких підійде тому чи іншому дизайну інтер'єру.
 
Варіанти власників для книг
 
Тут усе просто. Вибирайте ті власники, які максимально близько підходять вашому інтер'єру або уподобанням людини, якій призначається цей подарунок. Це можуть бути тримачі у формі хмарочосів або кумедних звірят, дерев або балерин. Ми маємо розкішні тримачі з натурального дерева з глобусами, що автоматично додає цінність виробу, підсилюючи інтер'єр аристократичністю.
Вам може сподобатися утримувач, стилізований під автобус, напис міста або навіть у формі похмурий. Така різноманітність дозволяє розгулятися на жарт і підібрати один з варіантів.
 
Так, у сучасному світі все більше домінують гаджети, але запевняємо вас, ще є величезний відсоток людей, які читають книги та збирають домашні бібліотеки. До того ж, будемо чесними, такий подарунок підійде навіть тим, хто не читає книг зовсім, але вважає дуже стильним рішенням додати в інтер'єр пару полиць із книгами.
Ну а якщо ваш друг, все-таки є затятим книгоманом, то такий подарунок гарантовано викличе захоплення, адже він буквально каже: «Я знаю, як тобі дорогі книги, і цей власник зайвий раз нагадає тобі про те, як мені дороге твоє захоплення» .
Отже, тепер ви знаєте що таке власники для книг, які можуть стати відмінним подарунком на день народження, але також ви можете придбати в комплекті та закладки, щоб, як то кажуть, подарунок був укомплектований на всі сто!
Бажаєте отримати більше інформації? Ми готові вислухати всі ваші запитання, обов'язково дамо відповідь та допоможемо визначитись із вибором.
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти! Наш коник – подарунки зі змістом!