Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Ключники та брелоки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Брелок НОЖКИ
200 грн
Ключница кожаная 1.0 ХИОНИЯ
299 грн
Брелок СЕРДЦА
159 грн
Брелок Автомобильный RENAULT
200 грн
Ключница Женская 3.0 ИОЛАНТА
649 грн
Брелок ТРУЛС
149 грн
Ключница ОГУРЦЫ
399 грн
Холдер для наушников ОРЕХ
129 грн
Компас на цепочке МУССОН
299 грн
Брелок КОТ
200 грн
Ключница кожаная 4.0 МАИНА
359 грн
Ключница Женская 3.0 ВИВИАНА
649 грн
Брелок Автомобильный MAZDA
200 грн
Брелок СЕРДЦЕ
159 грн
Холдер для наушников ГРАФИТ
129 грн
Брелок Автомобильный FORD
200 грн
Брелок ЗВЕЗДЫ
200 грн
Ключница кожаная 1.0 АВРЕЛИЯ
469 грн
Брелок Автомобильный DAEWOO
200 грн
Брелок открывалка АЙДЖ
159 грн
Брелок открывалка АКУЛА
189 грн
Ключница 2.0 КОНЬЯК
399 грн
Брелок ЦВЕТОЧНЫЙ
200 грн
Набір Аксесуарів УКРАЇНА корал
579 грн
Ключница Женская 3.0 КАЛЕРИЯ
649 грн
Компас брелок ШТУРВАЛ
79 грн
Брелок (нат.кожа) All YOU NEED is LOVE
99 грн
Брелок Автомобильный BMW
200 грн
Брелок Автомобильный LEXUS
200 грн
Брелок (нат.кожа) LOVE HEART
99 грн
Для ключів аксесуари у подарунок до свят
 
Хто і коли вперше вигадав гаманці для ключів достеменно не зафіксовано. Але вже у Середньовіччі деякі заможні люди носили на поясах монети на поясі, тобто. своєрідний брелок. Спочатку такий аксесуар виступав як оберег або амулет (саме так це слово перекладається з французької мови). У 18 столітті така прикраса стала модною серед чоловіків. Будь-який заможний денді був зобов'язаний купити брелок. Носили їх виключно на годиннику, і кількість таких аксесуарів досягала десятка. Виготовляли таку прикрасу з благородних металів, каміння, слонової кістки, цінних порід дерева тощо. Існували навіть спеціальні правила їх носіння та поєднання. Така мода проіснувала до середини 19 століття і поступово їх первісне значення втратилося. Такий аксесуар став скоріше сувеніром і нагадуванням про подорож чи кохану людину. А невдовзі взагалі став існувати тільки один варіант - брелоки для ключів. Але незважаючи на таке утилітарне призначення, вони отримали нове народження. Щодо правил вживання цього слова довго точилася безліч лінгвістичних суперечок. Справа в тому, що за літературними правилами у множині необхідно вживати брелоки. Але варіант брелоки на ключі теж допускається у побуті. Вирішили подарувати цей виріб на День Закоханих - у цьому розділі нашого магазину ви підберете, що відповідає вашим уподобанням.
 
Види брелоків
 
Нині існує безліч різних видів. Дизайнерська думка поєднала цей аксесуар з різними функціональними пристосуваннями – ліхтариками, викрутками, відкривалками, рулетками, а останні роки – з flash-накопичувачами. Є вироби, які виготовляються з дорогоцінних металів та каміння, є унікальні авторські роботи, що існують у поодиноких екземплярах. Безліч фірм виготовляє подібний сувенір із корпоративною символікою. Існують на мобільних телефонах, а є і для ключів автомобіля. Щороку створюється все велика кількість цих аксесуарів із різними можливостями. Цей виріб завжди виконує своє призначення зберігати ключі в одному місці. Саме тому у Києві та будь-якому іншому місті були і будуть чудовим подарунком та оригінальним сувеніром.
 
Широкий вибір таких аксесуарів ви можете знайти в інтернет магазині подарунків Ух Ти. Тут ви знайдете різноманітні вироби на будь-який смак. Тепер немає потреби займатися тривалими пошуками оригінального подарунка. Є можливість замовити сувеніри з корпоративною символікою.