Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Ключники та брелоки

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Брелок КОТ
200 грн
Компас брелок ШТУРВАЛ
129 грн
Холдер для наушников КОНЬЯК
129 грн
Холдер для Наушников ОРИОН красный
99 грн 149 грн
Брелок Автомобильный PEUGEOT
200 грн
Брелок ЗАМОК
200 грн
Брелок Автомобильный AUDI
200 грн
Брелок КАРМАН для ФЛЕШКИ
198 грн
Брелок НОЖКИ
200 грн
Ключница кожаная 1.0 ХИОНИЯ
299 грн
Брелок Автомобильный MAZDA
200 грн
Брелок КОЛЕСО
229 грн
Ключница ПРИКЛЮЧЕНИЯ
399 грн
Брелок СНОР
200 грн
Ключница 2.0 ГРАФИТ
399 грн
Холдер для Наушников ОРИОН черный
99 грн 149 грн
Брелок СЕРДЦЕ
159 грн
Ключница кожаная 4.0 ФЕТИНИЯ
359 грн
Ключница Женская 3.0 ИОЛАНТА
649 грн
Ключница Женская 3.0 ДЕНИСИЯ
649 грн
Холдер для наушников ГРАФИТ
129 грн
Брелок (нат.кожа) ПЕРО
99 грн
Брелок МЕТАЛЛИКА
159 грн
Ключница кожаная 4.0 МАИНА
359 грн
Брелок Автомобильный VOLVO
200 грн
Брелок открывалка АКУЛА
189 грн
Брелок (нат.кожа) All YOU NEED is LOVE
99 грн
Ключница Женская 3.0 ВИВИАНА
649 грн
Брелок ЦВЕТОЧНЫЙ
200 грн
Брелок с резаком и фонариком
499 грн
Для ключів аксесуари у подарунок до свят
 
Хто і коли вперше вигадав гаманці для ключів достеменно не зафіксовано. Але вже у Середньовіччі деякі заможні люди носили на поясах монети на поясі, тобто. своєрідний брелок. Спочатку такий аксесуар виступав як оберег або амулет (саме так це слово перекладається з французької мови). У 18 столітті така прикраса стала модною серед чоловіків. Будь-який заможний денді був зобов'язаний купити брелок. Носили їх виключно на годиннику, і кількість таких аксесуарів досягала десятка. Виготовляли таку прикрасу з благородних металів, каміння, слонової кістки, цінних порід дерева тощо. Існували навіть спеціальні правила їх носіння та поєднання. Така мода проіснувала до середини 19 століття і поступово їх первісне значення втратилося. Такий аксесуар став скоріше сувеніром і нагадуванням про подорож чи кохану людину. А невдовзі взагалі став існувати тільки один варіант - брелоки для ключів. Але незважаючи на таке утилітарне призначення, вони отримали нове народження. Щодо правил вживання цього слова довго точилася безліч лінгвістичних суперечок. Справа в тому, що за літературними правилами у множині необхідно вживати брелоки. Але варіант брелоки на ключі теж допускається у побуті. Вирішили подарувати цей виріб на День Закоханих - у цьому розділі нашого магазину ви підберете, що відповідає вашим уподобанням.
 
Види брелоків
 
Нині існує безліч різних видів. Дизайнерська думка поєднала цей аксесуар з різними функціональними пристосуваннями – ліхтариками, викрутками, відкривалками, рулетками, а останні роки – з flash-накопичувачами. Є вироби, які виготовляються з дорогоцінних металів та каміння, є унікальні авторські роботи, що існують у поодиноких екземплярах. Безліч фірм виготовляє подібний сувенір із корпоративною символікою. Існують на мобільних телефонах, а є і для ключів автомобіля. Щороку створюється все велика кількість цих аксесуарів із різними можливостями. Цей виріб завжди виконує своє призначення зберігати ключі в одному місці. Саме тому у Києві та будь-якому іншому місті були і будуть чудовим подарунком та оригінальним сувеніром.
 
Широкий вибір таких аксесуарів ви можете знайти в інтернет магазині подарунків Ух Ти. Тут ви знайдете різноманітні вироби на будь-який смак. Тепер немає потреби займатися тривалими пошуками оригінального подарунка. Є можливість замовити сувеніри з корпоративною символікою.