• 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88
Клатч Шкіряний 5.0 ЕНДЕЛЬ темно-коричневий
Клатч Шкіряний 5.0 ЕНДЕЛЬ темно-коричневий
Артикул: BN-TK-5-o

Клатч Шкіряний 5.0 ЕНДЕЛЬ темно-коричневий

Ціна: 2349 грн

Шкіряний клатч – багатофункціональний аксесуар, що забезпечує зручне зберігання та організацію важливих речей як під час поїздок, так і у повсякденному житті. Цей універсальний аксесуар є практичним портмоне, який стане чудовим подарунком для Хлопця на День Народження.

Практичний дизайн клатчу надає йому елегантності і добре вписується у будь-який образ. Усередині є різні секції, які дозволяють зручно організувати квитки, гроші, документи та інші речі. Крім того, є кишеня-монетниця на блискавці, 8 невеликих кишень для карток та 3 маленькі слоти для сім-карт. Такий органайзер дозволяє кожній речі мати своє відділення та зберігатись упорядковано.

Клатч шиється з натуральної шкіри, що гарантує якість та довговічність аксесуара. Його можна носити в руці за допомогою спеціального ремінця, що знімається, що фіксується на пензлі. Вибирайте якісні шкіряні вироби онлайн на мега-порталі подарунків Ух Ти. Цей клатч виготовлений в Україні та доставляється протягом 1-3 днів. Для уточнення наявності товару звертайтесь до менеджера магазину.

Покупатели, которые просматривали этот товар, также интересуются:
Ви дивилися

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре