Мова Українська Russian
 • 66
 • 77
 • 55
 • 44
 • 33
 • 11
 • 22
 • 88

Набори для пікніка

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Набор туристической посуды KOVEA SOLO 02
1 199 грн
Мангал складной COMPACT reinforced 10
1 100 грн
Рюмки бронзовые в наборе РЫБАЛКА на ЩУКУ
2 300 грн
Пикниковый набор ГЕРМУНД
1 549 грн
Изотермическая сумка MANGO
449 грн
Пикниковый набор АСТЕЙР
1 599 грн
Термосумка Lunch Bag PACK&Go разм.L++
629 грн
Термостакан Stanley CLASSIC зеленый 0.47l
1 099 грн
Термос KOVEA Carry Hot 350
389 грн
Пикниковый набор ТОРФРЕД
1 099 грн
Термобутилка STANLEY ClassicBlue 0.62 ml.
1 399 грн
Термосумка Lunch Bag PACK&Go easy
299 грн
Пикниковый набор СИГУРД
1 299 грн
Набор туристической посуды KOVEA SOLO 03
2 399 грн
Пикниковый набор ЭКО СТИЛЬ
1 699 грн
Пикниковый набор ИНГВАР
1 299 грн
Термостакан Adventure STACKING 0.47l зеленая
799 грн
ЛанчБокс КЛАССИК
249 грн
Пикниковый набор FLAX
1 599 грн
Решетка для Барбекю LION
8 900 грн
Мангал складной COMPACT plus 10 two lewels
1 200 грн
Пикниковый набор ЗАВТРАК
2 095 грн
Пикниковый набор ВАЛЬГАРД
799 грн
Рюмки бронзовые в наборе КОЗАЦЬКА РАДА
2 900 грн
Набор туристической посуды KOVEA HARD 56
1 649 грн
Термосумка Lunch Bag PACK&Go разм.L+
499 грн
Термостакан Adventure STACKING 0.47l сталь
799 грн
Термос STANLEY ClassicGreen 1,9 l.
2 099 грн
Мангал CLASSIC
699 грн
Пикниковый набор RANGER Lawn
1 599 грн
Практичні набори Пікнікові посуду в подарунок
 
Ну що? Ласкаво просимо до розділу, при погляді на який відразу ж захочеться відпочити на природі. При цьому запахне багаттям і зовсім не буде бажання працювати! Вам захочеться володіти кожним з представлених товарів або зробити кому-небудь по-справжньому крутий подарунок адже набори для пікніка - це найкраще, що можна придумати для відпочинку на природі.
 
Що таке набір для пікніка?
 
У цю категорію входять предмети, які будуть дуже доречними, коли ми вибираємося на природу. Це і термоса, і термосумки, і мангали та багато інших предметів.
 
Але давайте по порядку.
 
Сумки холодильники. Ви, звичайно ж, здогадалися за назвою, що ці сумки призначені для збереження певної температури продуктів харчування. Особливо це актуально в літню спеку, коли потрібно, щоб не зіпсувалося, наприклад, м'ясо на шашлик. Або ж необхідно, щоб прохолодні напої залишилися прохолодними. При цьому сумка холодильник завдяки своїй термоізоляції може бути використана і для збереження гарячої температури взимку.
 
Набори для шашлику. Ну, крім того, що йдеться про шампури, ми хочемо звернути вашу увагу на виконання. Шампури виготовлені з якісної нержавіючої сталі, упаковані в оригінальні та зручні сумки для зберігання та транспортування та мають оригінальний зовнішній вигляд. Йдеться про ручки, які мають незвичайне оформлення. Одні є точною копією ефесів шаблі, інші мають форму диких тварин. Такий набір не тільки стильно виглядає, а й предмет гордості власника. Відмінний подарунок для хлопця.
 
Пікнікові набори. Чудовий та дуже солідний подарунок, що включає сумку для транспортування та зберігання, всередині якої передбачено набори посуду на кілька осіб. Виделки, тарілки, ложки, ножі, склянки. Предмети виготовлені із міцних матеріалів та не бояться механічних пошкоджень.
 
Мангали. Звичайно ж, ми маємо і мангали. В основному це складні вироби, що дозволяє брати їх із собою на пікнік чи транспортувати у багажнику машини.
 
Ну і, природно, нам є чим порадувати професійних туристів, для яких підготовлено цілу низку наборів посуду для приготування їжі. Посуд має невелику вагу, що важливо під час піших походів та виготовлено із міцних матеріалів. Посуд для туризму складається за принципом «матрьошки» одна в одну, а це ще одна запорука грамотного та компактного заповнення рюкзака.
 
Кому в подарунок підходять набори для пікніка?
 
Набори для пікніка – універсальний подарунок, який підходить всім віковим групам без винятків. Набори дорого та стильно виглядають і обов'язково викличуть вигук захоплення у того, кому вони будуть вручені.
 
Якщо у вас виникли питання щодо набору, що сподобався, то телефонуйте, пишіть, ми з радістю дамо вичерпні відповіді. Само собою, що всі подарунки ми упаковуємо та відправляємо з доставкою на вашу адресу, так що від вас тільки вибір набору та оплата, а про все інше подбає команда нашого магазину.
 
Інтернет магазин подарунків Ух Ти – перша буква вашого відпочинку!