Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Для дорослих

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Товари з родзинкою, або як урізноманітнити своє життя
 
О, ну здравствуйте! Давно чекаємо вас на цій сторінці, яка, без сумніву, стане найулюбленішою у ваших закладках. Що ми маємо на увазі? Та все ті ж подарунки, тільки цей розділ нашого інтернет-магазину розрахований на аудиторію 18+. Якщо ви знаєте про що ми. Так, так, так, саме тут у вас є можливість вибрати товари для дорослих, які зроблять ваше сексуальне життя яскравішим і, без сумнівів, розвинуть почуття гумору!
 
Асортимент, що хочеться купити весь!
 
Ні, ні, ні, ми надто виховані, щоб запропонувати вам якісь вульгарні іграшки. Ми вам не сексшоп якийсь, у нас все цивілізовано. Але зате у нас прекрасне почуття гумору і ми не могли не створити для вас таку вихованно-пікантну сторінку.
 
Отже, що маємо? Десятки прикольних ігор, які стануть незабутнім подарунком як жінці, так і чоловікові. При цьому наші ігри чудово підійдуть парам, пристрасть яких стихла під шаром багаторічного затишного побуту.
 
Секс кістки. Тільки уявіть, що вам зовсім не потрібно думати. Струсіть кістками і покладіться на волю долі. Перший кубик вкаже місце, де це має статися, а другий кубик підкаже як. Для досвідчених це буде прикольна розвага, а для тих, хто досить несміливий у цьому плані, чудовим посібником.
 
Солодкі набори. Прекрасний варіант подарунка, якщо ви збираєтесь у гості чи на побачення. Тут все зрозуміло, до вас претензій немає, навіть якщо людина дещо скромна, адже ви принесли солодощі! Але варто їх розкуштувати, і в той же час барвисті підказки на обгортках шоколадок підкажуть, як бути далі.
 
Фантазм. А це вже щось гаряче. Здавалося б, звичайна колода карт, але навряд чи вона призначена для з'ясування, хто з компанії «дурень». Тут усе по-дорослому. На картах завдання пікантного змісту, виконання яких розвеселить, урізноманітнить та обов'язково дозволить розкріпачитися всім учасникам. Підсумок один, доведи іншого до фантазму!
 
Звичайно ж це не повний перелік того, що ми вам приготували, але загалом напрямок ви вловили. У нас є і олії для проведення масажу та печива з прогнозами сексуального характеру, і безліч інших ідей для подарунка, які дарують не чекаючи приводу.
 
Серйозні подарунки
 
Наші подарунки дозволяють розставити крапки над «i» і одразу дати зрозуміти серйозність намірів. З'явившись на побаченні з будь-яким із наборів у руці, ваша потенційна половина зможе відразу прийняти рішення на шляху чи вам. Якщо вона розгорнулася і пішла, то вам пощастило і ви не витратили на неї дорогоцінні роки свого життя, а якщо посміхнулася, то вперед людина, яка поділяє ваші погляди перед вами!
 
Інтернет магазин Ух Ти – це культове місце, де є все, а головне, є розуміння того, що ми робимо. А ми створюємо настрій та запрошуємо вас стати нашими постійними покупцями.
 
Отже, ви готові підняти собі та друзям настрій? Внести різноманітність у сексуальне життя або просто приколоти дорогу людину, тоді цей розділ з товарами для дорослих ваше нове місце прописки.