Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Обкладинки для авто документів

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Обложка для автодокументов FISHER Subaru
249 грн
Обложка для водительских прав 4.0 СИНИЙ КАРБОН
489 грн
Обложка для автодокументов FISHER Chopper
249 грн
Обложка для автодокументов FISHER Nissan
249 грн
Обложка для автодокументов FISHER Блондинка
249 грн
Обкладинка для прав водія 4.0 БІЛИЙ
489 грн
Обложка для водительских прав 4.0 НОЧНОЕ НЕБО
489 грн
Обложка для автодокументов FISHER Stop
249 грн
Обложка для автодокументов FISHER Mercedes
249 грн
Обложка для водительских прав 4.0 КОРИЧНЕВЫЙ КАРБОН
489 грн
Обложка для водительских прав 4.0 ЧЕРНЫЙ КАРБОН
489 грн
Обложка для автодокументов МОСТ в ТУМАНЕ
249 грн
Обложка для автодокументов ПРАВА ЖЕНЩИНЫ
249 грн
Обложка для автодокументов КАРТА МИРА
299 грн
Обложка для автодокументов FISHER Я люблю свое Авто
249 грн
Обложка для автодокументов FISHER Дрифт
249 грн
Обложка для автодокументов ПРАВА на МОИ КОЛЕСА
249 грн
Обложка для водительских прав 4.0 ОРЕХ
489 грн
Обложка для водительских прав 4.0 МОККО
489 грн
Обложка для автодокументов ШЕСТЕРЕНКИ
249 грн
Обложка для автодокументов ЖЕЛТОЕ АВТО
249 грн
Обложка для автодокументов FISHER BMW
249 грн
Обкладинка для прав водія 4.0 ГРАФІТ
489 грн
Обложка для автодокументов FISHER GTA
249 грн
Обложка для автодокументов FISHER Audi
249 грн
Обложка для автодокументов РОЗА ВЕТРОВ
299 грн
Обложка для автодокументов КРАСНОЕ АВТО
249 грн
Обложка для автодокументов ФЛОКС
299 грн
Обкладинка для прав водія 4.0 ВИНОГРАД
489 грн
Холдери для прав у подарунок
 
Якщо умовно розділити подарунки за значимістю, кожен з них виконує свою функцію. Одні прикрашають приміщення, інші радують око, треті припадають пилом на полицях, ну а четверті допомагають у повсякденному житті за рахунок своєї функціональності. І на цій сторінці ми розповімо вам про обкладинки на автомобільні документи, які потрібно обов'язково подавати в подарунок. Та що там розповімо, ми просто покажемо, а ви вибирайте.
 
Що таке обкладинка на документи і для чого вона потрібна
 
Почнемо з того, що обкладинки не призначені для тих, кому все одно в якому стані їх документи. Обкладинки також не підійдуть тим, хто любить, щоб документи губилися серед купи предметів у машині і не мали свого місця. Ну і, зрештою, обкладинки на документи не підійдуть тим, хто не дивиться на світ із позитивом.
 
Ну, коли ми закінчили з тим, кому не підходять обкладинки, перейдемо до справи. Обкладинка на документи, а йдеться саме про документи на авто, це насамперед спосіб захистити важливі речі від механічного впливу. Іншими словами, будь-яке тертя в машині, в бардачку або багажнику, де випадково виявляться документи, насамперед на себе прийме матеріал обкладинки.
 
Це дозволить збільшити термін служби документів та позбавить необхідності оновлення їх раніше зазначеного терміну дії. Також обкладинки на документи – це ще візитна картка водія.
 
Наприклад, вас зупиняє поліцейський та просить документи. Одна справа, якщо ви дістаєте пластикову картку, і представник порядку відразу переходить до формальностей. А інша справа, коли поліцейський бачить спочатку оригінальну та стильну обкладинку, на якій зображено автомобіль чи стильний напис, чи гарна дівчина. А сама обкладинка виконана з натуральної, м'якої шкіри, а документи всередині зафіксовані на своїх місцях, і все настільки акуратне, що строгість залишає його обличчя і він раптом з ніжністю дивиться вам у вічі. Йому раптом дуже хочеться мати таку саму. Але він не знає, де такі продаються.
 
І тут ви кажете йому кодову фразу «Обкладинки на документи в подарунок можна купити на мега порталі подарунків Ух Ти. Обличчя поліцейського раптом засяє щастям і він віддавши честь відпускає вас без претензій.
 
Диво, скажете ви? Магія? Саме так ми і вважаємо, бо іноді вся сила у дрібницях та деталях. Шукайте крутий та пам'ятний подарунок для чоловіків? Вітаємо, ви знайшли його! Даруйте колегам по роботі, коханій людині, другові чи босові і, повірте, цьому подарунку будуть раді всі без винятку.
 
У нас величезний асортимент обкладинок із пластику та натуральної шкіри, тканини та металу. Подивіться уважно на оригінальне виконання, на принт, неспішно пройдіться очима по каталогу, і ви відчуєте, як одного разу вам раптом не захочеться відводити очі. Це і ваш варіант обкладинки на документи.
 
Пишіть чи дзвоніть, ми допоможемо вибрати подарунок і відправимо вам його на адресу. Інтернет магазин Ух Ти – наші подарунки мають сенс, дарують настрій і ніколи не припадають пилом на полицях.
 
Ух Ти – у цьому каталозі завжди буде гарний та надійний захист ваших документів.