Мова Українська Russian
  • 66
  • 77
  • 55
  • 44
  • 33
  • 11
  • 22
  • 88

Краватки та метелики

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Мужской набор: галстук, запонки, платок ИЗИДОР
690 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок КОНРАД
690 грн
Мужской подарочный набор ADRIANO
359 грн
Мужской подарочный набор PARIO
359 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок БАРТОЛОМЕО
690 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок АБЕЛАРД
690 грн
Мужской набор BLUES
690 грн
Бабочка Украинский Стиль БЛАКИТНИЙ ОБРІЙ
199 грн
Мужской набор EAST
690 грн
Бабочка стандарт blue red lines
199 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок ВИЛАНД
690 грн
Бабочка стандарт Ua red
199 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок РИКЕРД
690 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок ТЕДЕРИК
690 грн
Бабочка деревянная Classic Fresh cheese
289 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок АГИДИУС
690 грн
Мужской подарочный набор OTTAVIO
359 грн
Метелик Український Стиль ТРАДИЦІЙНИЙ
299 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок ЛОДВИГ
690 грн
Бабочка деревянная Classic Fresh hole
289 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок ГЕРБЕРТ
690 грн
Мужской подарочный набор ALBERTO
349 грн
Бабочка двойная Ukraine fly
189 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок ГОТТАРД
690 грн
Мужской подарочный набор ADOLFO
359 грн
Бабочка стандарт color lines
199 грн
Мужской набор: галстук, запонки, платок МАКСИМИЛИАН
690 грн
Бабочка Chistie red
199 грн
Мужской набор ХРИЗАНТЕМА
690 грн
Бабочка стандарт Ukrop Bandera
199 грн
Чоловічі атрибути та аксесуари для стильних хлопців
 
Можна одягти хоч три суворі костюми, міняти кілька разів сорочки та експериментувати з квітами, але по-справжньому круто так і не стати виглядати. А вся річ у тому, що будь-який образ може бути доведений до досконалості лише після комплектації певним набором аксесуарів. Це може бути годинник, браслети або запонки. Але є ще аксесуари, які можна одягти хоч на голе тіло і після цього ваш образ на 100% набуде завершеного вигляду, крутості чи оригінальності, як у випадку з оголеним варіантом.
 
Трохи про метеликів та краваток
 
Погодьтеся, чи варто нам побачити людину в краватці, як відразу ж змінюється і ставлення до неї. Ми починаємо оцінювати його статус, ступінь освіти, оперативно в голові підшукуємо інший набір слів для спілкування і в будь-якому випадку відчуваємо якусь повагу.
 
Те саме відбувається і з таким аксесуаром як метелик. Варто з'явитися людині в метелику, так одразу стає зрозумілим, що у цього хлопця все гаразд і з настроєм і з упевненістю. Метелик задає тон, піднімає настрій і ніколи не прикрасить шию людини, яка має погано з почуттям гумору. Метелик – це урочисто та дуже стильно!
 
Звичайно ж, у справжнього чоловіка має бути в асортименті і краватка і метелик, тому якщо ви хочете дійсно порадувати винуватця урочистості, то сміливо даруйте одне з представлених у даному каталозі виробів.
 
Отже, до вибору краватки чи метелика!
 
А тепер до діла! Якщо раніше ви вважали, що метелики та краватки бувають якихось певних кольорів, то тільки подивіться на наш каталог! У нас є найбільш немислимі кольори, та й само собою пару класичних закинули теж.
 
Також ми зібрали кілька комплектів, що включають краватки, запонки та хустку, що в результаті створить оригінальний образ та приверне увагу оточуючих. Стильно, барвисто, незабутньо!
 
А як вам краватки та метелики з національним орнаментом? Такі аксесуари – це як генетичний код та сигнал про те, що цей хлопець наш на всі 100%. Цей подарунок буде найкращим презентом на 14 жовтня, коли вся Україна відзначає день захисника.
 
А ось ще крутий метелик, виготовлений з дерева. Так, ви не дочули, саме з дерева, а для посилення і без того потужного ефекту, наш аксесуар має безліч дірок, як елітний сир.
 
Загалом, уважно пройдіться по каталогу і підберіть аксесуари на всі випадки життя. Можна хоч щодня з'являтися в новому метелику або краватці і це краще за всякі слова скаже оточуючим що перед ними стильна і солідна людина, яка розуміється на аксесуарах.
 
При цьому краватки та метелики для чоловіків не обов'язково повинні бути як аксесуари тільки у тих, хто збирається на роботу. Метелики чудово вписуються в образ тих, хто збирається на перше побачення і хоче зробити ефект або створюють образ розчулення для маленьких кавалерів, які збираються в дитячий садок.
 
Мега портал подарунків Ух Ти – наші метелики та краватки вже хочуть стати вашими!